Napadlo, když si koupim od správce dilny nějakou věc na craft, už mu ji nemůžu znova prodat. Nešlo by aby ji za stejnou cenu znovu odkoupil? Stalo se mi už, že jsem se překlik a koupil něco jiného nebo špatná koupě apod. Pak sem musel otraovovat DM protože sem neměl na craft další peníze a měl u sbe věci, které nepotřebuji.
Je to jen detail ale nevadilo by to, pak by i hráč mohl prodat věci co nepotřebuje a nemusel je házet do koše nebo skladovat.
Správce dilny a nakupování
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Správce dilny a nakupování
tyto veci jdou z 99% prodat normalne u vetesnika.
Je akorat problem, ze v palete lze nastavit max. vykupni cena 33.000gp a ceny vetsi musis delat tak, ze nedas prodej za 100% puvodni ceny, ale za 1000% puvodni ceny.
Tedy kdyz budes nakupovat napr. prach za 100.000 vetesnik to koupi jen za 10.000gp.
ale s tim uz proste nejde nic delat. tedy rozeznavat co muze, ci nemuze koupit, protoze kazdy item by tam musel byt definovan samostatne.
Je akorat problem, ze v palete lze nastavit max. vykupni cena 33.000gp a ceny vetsi musis delat tak, ze nedas prodej za 100% puvodni ceny, ale za 1000% puvodni ceny.
Tedy kdyz budes nakupovat napr. prach za 100.000 vetesnik to koupi jen za 10.000gp.
ale s tim uz proste nejde nic delat. tedy rozeznavat co muze, ci nemuze koupit, protoze kazdy item by tam musel byt definovan samostatne.
A zase se craftí...