Tak já si nemyslím, že je jednoduchý nahrát šíp v hlavě

... v břichu klidně.. ale v hlavě? ... pak docela dobře sebou všihl na schody.
Krev bych nehledal, nemá kudy téct.. natož po takový chvilce.
No a nakonec kamera tam od toho je.. chudák kameraman si ještě ani nestihl uvědomit, co se doopravdy stalo... krom toho jestli někdo viděl scénku s týpkem, co si v anglickým talentu "propíchl" hlavu dýkou.. jen jako (hehe, chudák ženská z poroty už zabíhala vystrašená mezi diváky a Simon měl bobky), kameramani taky museli dál natáčet, kdyby dál nenatáčeli, pravděpodobně už bychom neviděli, že je to nahrané
