neda mi to si trochu nerejpnout
kdyz uz je porad kritizovany, ze hraci jenom expujou a RP je pro ne okrajova vec, tak potom by tu mela byt aspon trochu nejaka motivace, ktera by hrace k RP vedla (krome zabavy samozrejme )
ja sem se pri dnesnim unosu bavil dobre (az na vydloubnuty oci teda ), bylo to i dobre pripraveny (pravdepodobne daanrim), ale cekal bych, ze kdyz uz stravim skoro hodinu hranim, tak to bude aspon symbolicky oceneny (tim nemyslim ty vydloubnuty oci )
pak se muze snadno stat, ze lidi budou opravdu jenom tupe expovat...
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka Grul - postrach Ivory
mozna uz pak ani nikdo ve hre nebyl, ale nekod urcite upravil jezevci jeskyni
jinak nedomaham se dodatecne nejakych expu, spis je to na zamysleni, proc za rozhovor o peti vetach expy dostanu a za hodinu hrani nic...
motivaci, abych to zopakoval to moc neprida, ale zas to byla docela sranda, to musim uznat
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka Grul - postrach Ivory
no k tomu by sa mal vyjadrit dany DM co tam bol, ak tam teda naky bol. Zalezi od toho aj ako bola ta jeskyne upravena, vela veci si mozu upravit aj hraci...takze DM tam nakoniec ani byt nemusel.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Teda...me tohle trosku prekvapilo. Nebyl jsem u danyho questu, ani o nem nic nevim.
Me prijde RP jako neoddelitelna soucast hrani. Jednoduse nerozumim deleni ,,ted budu expit a pak si zahraju trochu RP". Motivace pro hrani RP je ta zabava preci. Nikdy jsem nebyl zvyklej aby me za to nekdo bonifikoval necim dalsim. Ja osobne hraju proto, abych si zahral a xp, lvl, systemy apod. jsou pro me az druhotny veci, ktery tu hru pouze zprostredkovavaji.
Tvoji postavu jsem uz parkrat videl. Napadlo vas, ze ten zlodej se vam tenkrat venoval prave proto, aby vas primel hrat trochu RP? Abyste pochopili ze porad je nekdo kdo vas sleduje, ikdyz o tom treba nevite? Nebo ze neni normalni sprintovat od dungu k dungu a ze pri neustalym behani jenom kazdou chvily proslapnete past? Proc asi ten zlodej celou dobu pouzival pasti jen tak, aby vas nezabily?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM. *********************************************** Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
ad daanri: jeskyne mi prisla upravena dost, ale mozna sem se v tomhle trochu seknul a mohli to upravit samotni hraci, tak dalece do toho nevidim...
ad kucik: nemyslim si, ze jsou nase nazory nejak odlisny, cely to je hlavne o zabave a kazdyho bavi nekdy neco jinyho...
a ten kousek se zlodejem urcite zabavny byl, uz sem to psal i jinde
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka Grul - postrach Ivory
Tak ja se Aznorovo prekvapeni vubec nedivim...Jenze driv bylo jen par hracu ( asi tak dva az tri), kteri se snazili udelat hezkou hru i ostatnim hracum. Ted kdyz jich pribyva....
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
prislo mi to tam upraveny dost, tak jsem se fakt domnival, ze to musel pripravit nejaky DM... pokud ne, tak smekam pred unosci, asi jim to zabralo dost casu
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka Grul - postrach Ivory
Tak podla informacii, ktore sa mi podarilo ziskat nemalo s tym ziadne DM nic spolocne, bola to cisto praca hracov.
edit: este k tomu dodam, ze toto je typicky priklad toho ako hned upodzrievate z niecoho DM (niekto vas zabil, niekde je ina prisera, nedostali ste xp atd atd) a pritom DM tam voooobec nie je alebo je niekde uplne inde (na serveri nie ste samy, a kedze hraci niektore zneuzitelne bugy nehlasia musi ich testovat aj DM), co sa stalo uz velakrat
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Nejsem vztahovacnej proste to tak je...nehovorim u vsetkych hracov ale u niektorich...akonahle sa im nieco stane, nedostanu naku odmenu za RP, DM na nich okamzite nereaguje a nedela im Q atd atd. tak hned je zle a pritom DM nemusi byt ani vobec v hre. To je proste fakt vypozorovany z praxe DM.
A jo este jeden dodatok ku vsetkemu nech to uz zahlobim uplne aby to teda s tym vsetkym suviselo... RP sa hra pre zabavu a nie preto ze cakam zato odmenu. Hrac ktory hra RP len preto ze caka kolko xp zato dostane tak ten prave dost casto ziadne xp neziska, a prave hraci ktory hraju RP pravidelne pritahuju pozornost DM a ujdu sa im aj Q aj nake odmeny atd. (cest vynimkam).
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.