Pajule wrote:chci poděkovat postavám : Asshen , Simon , Justin a démonce Yumi´e
bylo to krásné hrani..ten začátek u krkovičky sem se fakt smála a pak výlet , kde nás přepadl pan DM Cairon...škoda té misky ta víla byla krásná ...diky moc
Děkuji ... snad se do budoucna poučíte , že né všechno se má vyrubat a rozmlátit Takovej pěknej artefat ... takové věci by se sním dali dělat. Kdoví kdy se zas něco takového najde
Ami ho zničit nehchtěla..měla tu vílku ráda
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Chcem dať veľké poďakovanie trpaslíkovi Tellir Palltin, za jeho odvážne správanie a super RP hru ;D toto mi chýbalo, obyčajná klasická bitka ... bez následkov smrti ;D fakt ďakujem
madam Kora Meynolds- bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Jojo taky moc děkuju... Docela sem měl o něj strach, když se Kora rozzuřila.. (díky bohu, že měl Fall zrovna v ruce dceru, jinak by na něj šel taky )
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Simon také děkuje za krásné chvilky.Nějaký čas se tu budu ukazovat ikdyž jsem naprosto šokován craftem.
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Bohužel přesně naopak.Přehnané itemy to jsem opravdu nečekal.To co jsem já koupil za pár milionů se dá sehnat za pár set zlatých.Jinak samožřejmě přeju týmu Thalie hodně úspěchů.
P.S.Doufám,že funguje finanční úřad.Chystám se na Thalii přispět finančně
Simon Elken voják Karatské armády s hodností"Jezdec"
"Důvtip je často nejlepší zbraní proti přesile" Arrswil tiefling nekroman "A oni povstanou z jejich hrobů, aby pochodovali po světě živých. Každý smrtelník, který padne, rozšíří jejich počet, až do doby než zůstane pouze svět temnoty. Pouze poté svět pozná nekonečný řád, který leží uvnitř klidu nemrtvých."
Radim wrote:Díky moc Ami za to jak vyřešila Cartyho problém a za skvělé strávený večer.Jen se omlouvám že jsem prostě v půl druhý usnul s myší v ruce
Carcaroth Benseph
jo to bylo dobrý prej až vythnu poznáš..tak píšu - nic ..hm asi pro něco skočil tak zíram na simpsony a zkusim po dýl znova spíí haha dokoukala se díl a šla sem spát taky ačkoliv tapostel byla šílene daleko
Nieninquë - legenda Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!"Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Radim wrote:Díky moc Ami za to jak vyřešila Cartyho problém a za skvělé strávený večer.Jen se omlouvám že jsem prostě v půl druhý usnul s myší v ruce
Carcaroth Benseph
Myslim že to neni nic špatnýho, já jednou usnul při pokecu v hospodě, ten tell potom mě pobavil "ty si snad usnul ne?"
jsem uctívač démonů jsem otec tvé smrti já vyvolávám dávné zlo já kontroluji každý jeho nádech já podněcuji vaše neštěstí zrozením i zabíjením já vyvolám armageddon krmen tisícem duší.
chtel bych podekovat Caironovi a vsem ostatnim zucastnenym DM a hlavne take vsem hracum az na Simira a Yumi za vcerejsi Q.
moc sem si to uzil a mohl sem i vic kdyby furt neprudili ti dva demoni (kdy ze karatha vyhlasi jejich upaleni Tagar by si rad zamluvil prvni misto at ma peknej vyhled )
taky me tam dostalo ze chudak Tagar delal pruzkumak a musel proslapavat pasti (DM je snad hazelo rovnou pod nohy ;kdyz nad tim premyslim mohl dostat expy za odvahu: D )
diky Cairone a ostatni zucastneny DM byl to prvni muj Q a moc se mi to libilo kdy ze je dalsi?
Tagar z rodu Bílých Tygrů-půlork,který se dlouhá léta učil bojovat jako správný bojovník a ne jako barbar.Je to ten který ti nakope prdel,když ho nasereš.