Ja som len narážala na tvoju pripomienku, že však ak postavu vzkriesi kňaz počas pochodu, tak si to s partou tie XP i tak dobehne - len som chcela poukázať, že toto pravidlo platí len pre nižšie lvl ;D
čo sa týka toho nosenia vecí - no ja som už dávno premýšľala hrať za klerika a poviem popravde, že by mi nerobilo problém mať jedno celé okno invu zapratané vecami potrebnými na liečenie a oživovanie. Myslím si, že klerik to berie ako samozrejmosť a určite nie je RP, ak sa pozrie na to tak:
a) buďto pri sebe budem mať fakt dosť vecí a budem môcť pomáhať ľuďom
b) nebudem sa zapratávať, však ak sa niečo druhovi stane, tak čo. Počká si ku kňazovi v chráme