Několik nápadů a připomínek
Re: Několik nápadů a připomínek
Tao Kan:
No nevím hraji hraničáře a za těch svých 23lv sem umřel 6x. Vzhledem k tomu že navrhuji, aby se zvýšila možná ztráta XP v chrámech v závislosti na čase nevím kde si vzal že se snažím uspořit XP.
A jak tu někdo psal spolupráce postav by se měla podporovat a ne možnosti NPC knězů.
No nevím hraji hraničáře a za těch svých 23lv sem umřel 6x. Vzhledem k tomu že navrhuji, aby se zvýšila možná ztráta XP v chrámech v závislosti na čase nevím kde si vzal že se snažím uspořit XP.
A jak tu někdo psal spolupráce postav by se měla podporovat a ne možnosti NPC knězů.
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Několik nápadů a připomínek
jo stim souhlasimGrunt wrote:Tao Kan:
No nevím hraji hraničáře a za těch svých 23lv sem umřel 6x. Vzhledem k tomu že navrhuji, aby se zvýšila možná ztráta XP v chrámech v závislosti na čase nevím kde si vzal že se snažím uspořit XP.
A jak tu někdo psal spolupráce postav by se měla podporovat a ne možnosti NPC knězů.
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Re: Několik nápadů a připomínek
Z navrhovaných věcí mi přijde jako nápad následující kombinace.
1. Upravit ztracené xp o modifikátor času ztráveného v podsvětí. (vyjma průchodu přes Atarotha). Výsledkem by bylo, že se postavě vyplatí vzkříšení na místě, než se trmácet za knězem.
2. Ztráta xp v závislosti na tom, jakou práci si dá PC kněz s oživením.
3. Stále si myslím, že má mít namemorované kouzlo přednost před svitkem. Musí to sesílat kněz, stojí ho to namemorované kouzlo ve slotu.
S timhle bych souhlasil. Záleží, jak se to zdá ostatním.
1. Upravit ztracené xp o modifikátor času ztráveného v podsvětí. (vyjma průchodu přes Atarotha). Výsledkem by bylo, že se postavě vyplatí vzkříšení na místě, než se trmácet za knězem.
2. Ztráta xp v závislosti na tom, jakou práci si dá PC kněz s oživením.
3. Stále si myslím, že má mít namemorované kouzlo přednost před svitkem. Musí to sesílat kněz, stojí ho to namemorované kouzlo ve slotu.
S timhle bych souhlasil. Záleží, jak se to zdá ostatním.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Několik nápadů a připomínek
Já to prostě vidím jinak
. Další názor: Jak to necháte na hračích, tak se tu nezastaví a ress po telu jen pokvete. To mě do RP světa nezapadá. Když už tak ať to procento je závislé na lokaci. Přecejenom nemocnice (chrám) je něco jiného než lesní cesta (silnice).
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
Re: Několik nápadů a připomínek
Ten ress po tellu- pokud tam bude hrát roli ten čas, tak se ti nevyplatí někomu psát. Thalie je obrovská a když zemřeš např. v Krynských, tak ti těžko nějaký klerik pomůže, když bude např. v Prahvozdu. To si ti potom vyplatí, aby tě donesli druhové do chrámu, bude to časově rychlejší.tao kan wrote:Já to prostě vidím jinak. Další názor: Jak to necháte na hračích, tak se tu nezastaví a ress po telu jen pokvete. To mě do RP světa nezapadá. Když už tak ať to procento je závislé na lokaci. Přecejenom nemocnice (chrám) je něco jiného než lesní cesta (silnice).
S tou silnicí to asi moc nechápu...
S tím co napsal Kucík souhlasím
Re: Několik nápadů a připomínek
To Tao Kan: oba dva prispevky sou presne to co myslim i ja 
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Re: Několik nápadů a připomínek
A co kdyby klerik mohl oživovat stejně jako NPC kněz, ale musel by přihodit svému bohu nějakou tu oběť v podobě hromady zlatek stejné nebo menší jako u NPC kněze? 
DM
Re: Několik nápadů a připomínek
Ne, zásadně jsem proti nelogickejm IC řešením.. proč by bůh bral nějaký zlato??? NPC klerik jo, ten potřebuje zlato na údržbu svatyně a stravu.. a příspěvky do církevní pokladny.. a novej ornát a tak.
To co napsal Kucik mi docela sedí. Možná udělat nějakou závislost mezi caster levelem a level oživovaného? Jako že čím schopnější klerik, tím menší ztráta XP... NPC klerici by měli nastavenou nějakou svojí úroveň, PC klerici taky.. svitek by měl klasickou (nejnižší možnou).
Pak už chybí jenom aby se ošetřilo kříšení v boji. Myslím, že během nejbliží doby po úmrtí by mělo být možné kouzlo seslat rovnou, po nějaké době (třeba 1 min.) už jen s přípravnými kouzly (nějaká kouzla nižších levelů, svitky nebo jen item v ruce či batohu). Sesílání by klerikovi zrušilo všechny ostatní kouzla (nebo minimálně sanctuary, invisibility atd.). U NPC klerika by se předpokládalo, že tyhle okolnosti jsou naplněny tím, že se tak děje v chrámu.
To co napsal Kucik mi docela sedí. Možná udělat nějakou závislost mezi caster levelem a level oživovaného? Jako že čím schopnější klerik, tím menší ztráta XP... NPC klerici by měli nastavenou nějakou svojí úroveň, PC klerici taky.. svitek by měl klasickou (nejnižší možnou).
Pak už chybí jenom aby se ošetřilo kříšení v boji. Myslím, že během nejbliží doby po úmrtí by mělo být možné kouzlo seslat rovnou, po nějaké době (třeba 1 min.) už jen s přípravnými kouzly (nějaká kouzla nižších levelů, svitky nebo jen item v ruce či batohu). Sesílání by klerikovi zrušilo všechny ostatní kouzla (nebo minimálně sanctuary, invisibility atd.). U NPC klerika by se předpokládalo, že tyhle okolnosti jsou naplněny tím, že se tak děje v chrámu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Několik nápadů a připomínek
DenGrasse:
Jo jo to se mi líbí. I ty svitky by tím pádem k něčemu byli.
Jo jo to se mi líbí. I ty svitky by tím pádem k něčemu byli.
Zathirel Černokněžna
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Ancalagon Černý - The Dark Lord Morgoth bred Ancalagon, called the Black, during the First Age to be the greatest and mightiest of all dragons, and the first of the winged 'fire-drakes'. Mrtev
Val'Doren - Ochránce lesa V exilu
Re: Několik nápadů a připomínek
k opravě:
ideální podle mě by bylo, kdyby NPC kovář měl možnost "opravit výstroj" a rovnou by opravil vše, co používá postava zrovna v tu chvíli
ke smrti:
1) mrtvola by se rozpadla do 1 minuty po smrti postavy, pokud by byla sebrána, pak do 5 minut (možná 10ti). Pak je ress svitkem nebo kouzlem opravdu kýžená věc.
2) klerik hodí do slotu ress. Nebo někdo s maxovaným UMD utratí majlant aby měl svitek s sebou (svitek, který se nedá koupit na kila)...to se mi zdá stejnocenné
ideální podle mě by bylo, kdyby NPC kovář měl možnost "opravit výstroj" a rovnou by opravil vše, co používá postava zrovna v tu chvíli
ke smrti:
1) mrtvola by se rozpadla do 1 minuty po smrti postavy, pokud by byla sebrána, pak do 5 minut (možná 10ti). Pak je ress svitkem nebo kouzlem opravdu kýžená věc.
2) klerik hodí do slotu ress. Nebo někdo s maxovaným UMD utratí majlant aby měl svitek s sebou (svitek, který se nedá koupit na kila)...to se mi zdá stejnocenné
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
Re: Několik nápadů a připomínek
Vynásob si ty čísla desítkou a pak se dostaneš k minimální době rozpadu, jakou bych uznával jako dobrou věcčerný vlk wrote: ke smrti:
1) mrtvola by se rozpadla do 1 minuty po smrti postavy, pokud by byla sebrána, pak do 5 minut (možná 10ti). Pak je ress svitkem nebo kouzlem opravdu kýžená věc.
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
Re: Několik nápadů a připomínek
pokračuj, ...krom toho je to blbost proč? rozpad těla bez "sebrání" = nikdo neposkytnul první pomoc, postava je v podsvětí bez návratu pomocí kněze. Jakmile někdo rychle postavu "sebere" = poskytnutí první pomoci, stabilizace těla apod...ten navrhovaný čas je jen příklad..je jedno jestli to bude 1 a 5, 3 a 10 minut.George wrote:Vynásob si ty čísla desítkou a pak se dostaneš k minimální době rozpadu, jakou bych uznával jako dobrou věcčerný vlk wrote: ke smrti:
1) mrtvola by se rozpadla do 1 minuty po smrti postavy, pokud by byla sebrána, pak do 5 minut (možná 10ti). Pak je ress svitkem nebo kouzlem opravdu kýžená věc.... jedna minuta by možná dokonce znamenala, že se musí postava oživit ještě uprostřed boje aby náhodou nezmizla, krom toho je to blbost.
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Několik nápadů a připomínek
Ehm promin, ale ty se ve válce kde nemáš přehled o ničem jen o tom aby jsi nedostal ránu staráš o to, aby jsi dával první pomoc spolubojovníkovi? Promin ale tohle je brutálně spekulativní
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Několik nápadů a připomínek
A jakej to bude mit smysl? K cemu to bude dobry?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Několik nápadů a připomínek
já jsem na vaší straně Kuciku *pohotově se brání* Mě se ten jeho návrh právě nelíbí

Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!