Oznámení
Já starosta Ivory Oleg dnes 24.9.2007 ve 20,00 hod vyhlašuji aukci všech věcí, které ponocný zabavil na místo pokut za rušení pořádku a klidu vesnice Ivory. Aukce se bude konat v Hostinci u Krkovičky.
Starosta Oleg
Zprávy z Ivory
Když neznámá postava se přiblížila k ohradě ponocný si toho povšiml a koně odvedl do stáje ke kováři, kde vedle něho byl celou noc a hlídá ho do aukce.Meaglin wrote:Včera v nočních hodinách zmizel z ohrady v Ivory zabavený kůň. Neznámá postava se nepozorovaně proplížila k ohradě, kterou odemkla a koně odvedla.
Díky tomu aukce byla zachráněna
*na nástěnce visí další papír*
Na vědomost se dává, že po hrozivé události s naší studnou podlehli těžké otravě dva Ivorští občané a ani kněz Toman už jim nedokázal pomoci. Několik občanů vyrazilo dobrovolně najít Druidy kamsi do Dorenských lesů, když se nenašel žádný nebojácný odvážlivec z řad poutníků a dobrodruhů. Přejme jim alespoň hodně zdaru a ať se náš problém již brzy vyřeší.
*podepsán starosta Oleg*
Na vědomost se dává, že po hrozivé události s naší studnou podlehli těžké otravě dva Ivorští občané a ani kněz Toman už jim nedokázal pomoci. Několik občanů vyrazilo dobrovolně najít Druidy kamsi do Dorenských lesů, když se nenašel žádný nebojácný odvážlivec z řad poutníků a dobrodruhů. Přejme jim alespoň hodně zdaru a ať se náš problém již brzy vyřeší.
*podepsán starosta Oleg*