Zlomena noha...
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
LOL a prece hori
tak sem cekal ze tendle topic splachnem max do 3 reakci a zas to tu pekne hori
neuveritelny vase myslenkovy pochody 
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Ale ty si načnul třetí sránku. Teď se určitě přidá někdo další, protože jeden příspěvek tu vypadá tak opuštěně
Já nechápu, co řešíte, vždyť to dotyčnýho pobavilo, nebo ne? Kdybysme pokaždý spoléhali na to, že vysokolevelovej klerik nebo mág dokáže kouzlem vyřešit skoro všechno, tak bysme se připravili o dost zábavy.
Já nechápu, co řešíte, vždyť to dotyčnýho pobavilo, nebo ne? Kdybysme pokaždý spoléhali na to, že vysokolevelovej klerik nebo mág dokáže kouzlem vyřešit skoro všechno, tak bysme se připravili o dost zábavy.
DM