Poník (opět)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Poník (opět)

Post by Seth-Plzen »

Se vrací moje oblíbené téma :-). Když moje Elenor vyleze na poníka, tak se zní stává neuvěřitelně strašidelné monstrum. Nemá hlavu :-). Teda má, ale úplně jinde než by měla bejt. Někde v oblasti žaludku. Tak by mě zajímalo, kde se stala chyba. Dík za odpověď.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Poník (opět)

Post by Rejty »

Nesmis na nej lezt ve zbroji s robou.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Je fakt, ze kdyz jsem Eleanor tuhle poprve potkal, tak jsem naprosto nechapal co to mam vlastne pred sebou - nedokazal jsem tam jednoduse rozeznat zakladni "lidske" prvky. :o))
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Post by Rejty »

Lidske prvky? Ja myslel, ze je pulcik. :lol:
Vedoucí týmu Thalie
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Rejty wrote:Lidske prvky? Ja myslel, ze je pulcik. :lol:
Zadnej pulcik. Eleanor je Gnom jak vysitej :lol:
Aznar
Šlechtic
Posts: 379
Joined: 07:49 03. Jul 2007

Post by Aznar »

nahodou to vypada jako by na koni nosila takovy ty paradni vysoky cepice z mrazika :mrgreen:
Terner Matson - ivorsky rybar a lovec
Lori Blaberk - trochu blazniva trpaslici carodejka
Grul - postrach Ivory
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Kdyz uz se to tak hezky zacina zvrhavat. Ta helma co sem na Eleanor videl je naprosto hrozna i kdyz je pesky... Na koni je to pak proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

LDamian wrote:Kdyz uz se to tak hezky zacina zvrhavat. Ta helma co sem na Eleanor videl je naprosto hrozna i kdyz je pesky... Na koni je to pak proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
Jojo helma je to povedená :-) Asi budu brzo inovovat
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

LDamian wrote:proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
No tohle, takhle mi pomlouvat zenu.. ze se nestydite.
*saha po kratkym meci*
No ale kdyz se tak nad tim zamyslim, ta helma se mi taky nelibi, ale co naplat, kdyz si zenska postavi hlavu, raci ruky pryc.
... nez mne pretahne kladivem *pro sebe*
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

LDamian wrote:Kdyz uz se to tak hezky zacina zvrhavat. Ta helma co sem na Eleanor videl je naprosto hrozna i kdyz je pesky... Na koni je to pak proste jen o neco vetsi stvura... :) :) :)
hrat HCRP, tak potkat Eleanor v noci v lese tak jí buď provrtam palici šípem, nebo hodne rychle zdrhnu (spis to druhy, ptz mi to tolik neexpi jak nekterym..). Bohuzel uz jsem si musel zvyknout i na horsi monstra :-/ (a ty se jeste divej, kdyz o nich mluvim jako o prizraku ci zrude a nadsene me (nás) zdravej :)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

no ja si myslim, ze je dost tezky rozhodnout, co je monstrum a co ne, ze? treba ve stedveku radi pouzivali helmu v podobe nejakeho zvirete, ci ostny na zbroji.
no a kdyz vidim nekoho se potulovat s dykama, ze kterych kape zelena brecka, taky si o tom nemyslim neco hezkeho. Ci kdyz mag predemnou z niceho nic vykouzli obra trikrat vetsiho nez ja.. proste jsme ve fantasy svete, kde si nehrajeme na realitu.
nevim, nevim, jeslit je proti tomu helma, ktera se trochu divne bliska a trci z ni zuby nejak extremne vybocujici..
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

@nomis_b: jsem si skoro jistý, že chlor měl na mysli něco jiného.
Postavy naboostované až po dekl. :)
Vaillardo Vran:
Seth-Plzen
Obyvatel
Posts: 104
Joined: 07:47 19. Jul 2007

Post by Seth-Plzen »

Já bych tu debatu uzavřela. Eleanor na vaše přání změnila vyzáž :-). Tak se nelekněte až jí uvidíte
Locked