TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Na Třetí velký letní sraz Thalie , konající se 31.7. - 2.8. 2009...

Jedu.
17
41%
Nejedu.
24
59%
 
Total votes: 41

User avatar
marii
Šlechtic
Posts: 499
Joined: 12:44 02. May 2007

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by marii »

Marvin wrote:Sraz bol brutalita!!! Uzil som si to :)
Jojo ty jsi byl ,,brutalni,,uz prvni vecer:DD
Jinak musim rict,ze i kdyz jsem se zucastnila jen par hodin..rada jsem poznala osobne vsechny,ktere jsem nemela to stesti poznat,a zaroven videt ty,se kterymi se znam uz dele:)

Dekuji:)
Lossë Hyaro
User avatar
Durduin
Nováček
Posts: 20
Joined: 14:48 27. Jan 2009

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Durduin »

Co se bitvy týče..hrady se odjakživa stavěly na kopci... :D
Takže příště zase kopec :wink:

Díky všem za všechno
Ps: díky Koro, přestalo mi křupat v ramení po tvém zásahu :mrgreen:
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Marvin »

Joo holky si to pekne rozdali :D

Inak ta bitva, neviem co si stazujete, ja som sa celu dobu ani nepohol od vlajky a nic ma neboli a este k tomu som mal aj dva fragy :D
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by jachyra »

Durduin: :D mňa zase už našťastie prestala bolieť sánka, jak mi do nej Krata nechtiac tresol, jak už padal mimo kruh ...

ale jup bitka to bola pekná, žiadne ako chalani = dvaja barbari ...
my sme boli jak zlodeji .. testovali schopnosti a snažili sa využiť nepriateľovej slabiny :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Krata »

jachyra wrote:Durduin: :D mňa zase už našťastie prestala bolieť sánka, jak mi do nej Krata nechtiac tresol, jak už padal mimo kruh
Za nic se neomlovám! Myslel sem že do sebe neškodně budem strkat, než si mě cyhtla do kravaty a začala škrtit! :mrgreen:
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by jachyra »

:mrgreen: len som všetkým chcela ukázať, že Kora je bohobijec .... so zameraním na boha Kratu :mrgreen: a teda Kratobijec

a reku .. neškodné strkanie? kedy Kora do niekoho len neškodne strkala? však ma už na to dosť dobre poznáš :mrgreen: :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Sorrow »

Tak se take pripojim, sraz opravdu parada.Jak me to dycky nevychazelo diky pobytu
v jinych krajich, tak sem se opravdu tesil na tuten a ten me v nicem nezklamal :wink:
Dik moc vsem.

PS:teda uz sem byl 2x ve vane a porad smrdim kourem :D
cim sem to topil proboha
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by jachyra »

hlavný pyroman sa ozval :mrgreen:
ja som sa ti len raz párala do remesla, jak som chcela uvariť kávu, šla som priložiť na uhlíky .... dymu namraky, oheň nikde :D tak som musela počkať, kým sa vyhrabeš zo spacáku
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
melvik
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 385
Joined: 15:22 29. Apr 2007

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by melvik »

No jo co si budem povídat. Víkend koncentrované zábavy :lol: Ja sem ten lístek potratil a ani nevím kolik sem tam měl bodů. Je klidně možný, že bych to vyhrál, nebo alespoň "skoro",ale nejsem závistivý že 8)

ps: fotky uz uploaduju, tak snad po přebraní rejtym budou. Nechci být ten kdo vypustí zadky do světa :D
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by tao kan »

Melvik wrote:ps: fotky uz uploaduju, tak snad po přebraní rejtym budou. Nechci být ten kdo vypustí zadky do světa :D
tak šup šup, report už píšu vy "vyděrači" ! :D
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Marvin »

tao kan wrote: report už píšu vy "vyděrači" ! :D
V tuto chvilu si pochvalujem, ze som zamerne zvolil taktiku nevyhrat :)
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Psát report je čest!
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Rejty »

Vedoucí týmu Thalie
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by tao kan »

Thálie, sepsáno Viktoriusem Melenolem 3.8. roku 2009

Den první.
Parný letní den prořízla zpráva, že v okolí hvozdu svatého Konstantina má se uspořádat událost nevšední. Hrdinové, bardni, kejklíři ba i tajemní dobrodruhové zde předvedou své mistrovské umění a poměří síly v disciplínách, při kterých se tají dech. Taková výzva se neodmítá! Pobral jsem tedy vše potřebné od nástrojů přes ždibec sušeného masa, přitáhl řemínky plátů obrněnému oři a vyrazil na cestu. Počasí přálo, nejedna motlitba a pokleknutí bude dopřáno našemu moudrému bohu, Thalovi. Cesta byla poklidná. Lehký vánek provázel naše spanilé kroky, slunce sahalo svými paprsky na lístečky stromů lemující cestu a zbloudilé větévky hladily po tváři mého věrného oře. Netrvalo dlouho a zahlédl jsem známou tvář z lidu lesního, Durduin. Poslední naše setkání bylo ve velké bitvě o důlní městečko Tarten. Postávala tam u cesty ve skrytu stromů a pozorovala, kdo že to jde v jejích stopách. Pronesli jsme zdvořilý rozhovor na uvítanou. Naše dobře volená řeč nám odkryla stejný cíl dobrodružství, "Turnaj hrdinů". Durduin zmožená pěší cestou, vyšvihla se do mého sedla a tím se naše putování ztmelilo. Cestou nám oboum hlavu provrtával červ myšlenkář. Jaké to bude, splní to naše velké očekávání?

O několik hodin později, dorazili jsme bez větších problémů podle tajného plánku na určené místo. Zmoženi cestou, sesedli jsme a ustájili věrného oře do skrytu stínu stromů k čerstvé trávě. Porozhlédli jsme se okolo a viděli, že mnozí z dobrodruhů již dorazili a mají vztyčéné své polní stany plné výzbroje a potravin. Kývli jsme na sebe a pomalým krokem se vydali k hloučku postávajících mužů a žen. Bylo zde mnoho dobrodruhů světem ošlehaných, ale i pro mě dosud neznámých. Představil jsem sebe a Durduin. Tváře se viditelně protahovaly a zužovaly do různých podob představujích usměv či úsměv zmožený oslavami boha Thala několik dnů zpět. Zjistili jsme, že toto klání má na svědomí nějaký vašnosta Rejty, ale že zrovinka něco zařizuje. Využili jsme té chvíle a započali se stavbou stanu. Když bylo vše připraveno, zbroj naleštěná a oř vyhřebelcovaný, vydali jsme se zpět ke skupině. Právě včas, velký Rejty přichází! Byl nám nastíněn průběh následujících dnů a jako první ukol nám byl udělen průzkum tajemného hradu několik mil odtud. Někteří se zřejmě zalekli tohoto ůkolu a raději zůstali v táboře vyčkávajíc rozumnější činnosti. Cesta byla až na pár zranění poklidná o to horší bylo to, co nás čekalo na vrcholu hory! Přišli jsme zřejmě pozdě, démoni či jiné podobné stvoření rozmetali hrad tak obrovskou silou, že jsme akorát stáli s otevřenými ústy a hleděli na pouhé základové kameny. Protože již nebylo s kým bojovat, bylo zaveleno k návratu do tábora. Ještě ten večer bylo provedeno pozorování strašidelného mlýnu z bezpečné vzdálenosti. Ty nestvůry to ale vycitily. Začaly se před námi schovávat a zatloukat všechny otvory k nim vedoucí. Vědely proč se bát. Jejich strach na nás seslal přízraky, kteří se v průběhu výstupu na hrad vkradli do tábora a snažili se otrávit vyčkávající dobrodruhy. Zdatnost mužů a žen však dala přízrakům co proto. Doslova je vynesli za límec a tímto nebránilo již nic tomu pokračovat v klání.

Den druhý.
Po vydatném spánku jsem započal den každodenním rituálem: propláchnutí uší, odchrchnutí a vylovení suchých z nosu přes snídani "toho co zbylo". Člověk aby si dával pozor kam šlape, tráva plná křehkých tupláků a povalujících se opilců kam oko dohlédne. Bujárné veselí večera zanechává stopy na každém. Zvučný hlas pořádajícího nás sestavil do latě. Turnaj začíná!
Netrvalo dlouho a každý znal svého soupeře v duelu jenž nezná slitování. Durduin i já jsme si vedli dobře, ale netrvalo dlouho a naše usměvy vystřídalo zklamání a bolavé tělo. Vypadli jsme z hlavní turnajové části.
Než se nám podařilo odpozorovat epické techniky bojujících hrdinů je tu další prozkoušení dovedností. Za celý den jsme si s Durdin prošli mnoho disciplín. Od Hodu nožem, oštěpem, kamenem, lasem přes souboj na kládě, zápas v kruhu až po zápas s rovnováhou. Vše bylo pečlivě měřeno pohledem zkušených a zaznamenáno na pergamen.
Když jsem se cítil jako podebranej hákem za všechny žebra, zavelel pořadatel k odchodu na předposlední zkoušku dne. Pobral jsem veškerou sílu a zvedl meč. Peklo přivítej mě ve svém chrámu neřesti a utrpení! To, co přišlo, bylo vyvrcholením strašlivých chutí krvelačného pořadatele. Obrovska bitva, ve které se střetli na polovinu rozdělení hrdinové. Krev, bolest utrpení,praskání kostí a nářek zakrvácených těl. Ten kdo nebojoval, zemřel, pravidla byla neúprosná.
Zraněn a potlučen vydal jsem se s Durduin a ostaními přeživšími do tábora. Po ošetření a menším oddechu nám byl sdělen závěrečný program večera. Mocný Mocipán Rejty nás odvede do svého "chrámu zapomínání" přezdívaného jako známá taverna "U krkovičky" k poslední zkoušce: Vypít, co se dá, a zajíst to masem z bájných netvorů. Toto byl opravdový konec, poslední, co si pamatuji, je polovina hrdinu s otlačeným čelem - nejspíše mentální útok mrtvých. Poté šílený tanec připomínající rituál vyvolávání.

Den třetí:
Další den ráno, probudil jsem se ve stanu. Cítil jsem se ... možná jako nemrtvý! Ještě několik hodin jsem pochyboval o svém stavu. Kdo a proč nám to udělal?! Ranní rituál se lehce protáhl. Letmým pohledem jsem zkontroloval dění kolem sebe. Nebyl jsem sám. Někteří dokonce jako by ztratili hlavu, naráželi do věcí, klátili se ze strany na stranu a zakopávali na nástrahy předešlého dne. Zaskočen situací, sdělil jsem své pocity Durduin a usoudili jsme, že bude lepší se do západu slunce vzdálit o několik mil dále ke svým domovům. Naložili jsme oře a upalovali pryč. Jen mocný Thal ví, jak to v lesích svatého Konstantina dopadlo. Přes to všechno to bylo pro nás oba velice poučné a odjeli jsme s dobrým pocitem v našich srdcích.

omlovám se za chyby, kdyžtak mě včas opravte:) (opraven - rytuál, duel jež :-) jaara)
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: TŘETÍ VELKÝ LETNÍ SRAZ THALIE - 31. ČERVENCE AŽ 2. SRPNA

Post by Sorrow »

Bravo, lepe bych to nenapsal :wink:
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked