skôr bych povedala, že je to škoda, ale zase môžeme si za to sami, z tohto sa nedá obviňovať prisťahovalcov. Sú to predsa ľudia, čo sa len chcú mať lepšie.
A najviac ma trápi, že napr na Slovensku všetci dokopy majú takú nízku pôrodnosť, že o povedzme 20 rokov jednoducho nebude mať kto pracovať na dôchodky, takže čakajme, že na staré kolená nebudeme mať na ružiach ustlané