Nase budoucnost ?!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Nase budoucnost ?!

Post by monstera »

[quote="Sorrow"]Tak ono kdyz neco narusta, po case prerusta.Je pak otazkou casu koho prvniho
to zarazi ci pobidne treba jen k dokumentu.
Co se tyka te viry, tak mam uplne jinou zkusenost.Vsude kde sem pracoval, at je to Nizozemi, Anglie
ci Francie, tak vsude sem videl jak se to meni.To jak tam bylo zmineno o tech mesitach je opravdu pravda.

Lepší radar a rakety, než mešity a minarety !
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Freddy »

Lidi když jsme se tak pěkně rozohnili , ted mně napadlo , rozjeďte někdo ve hře nějaký pěkný rasistický nebo nábožensky nesnášenlivý téma ! :D

V Náboženský čtvrti v Karhatě je to na můj vkus moc poklidný , jeden chrámeček vedle druhýho, lidi co uctívají různý bohy se potkávají při vstupu na ulicích a ani si očka nevydrápou ,
podívejte tady na Zemi u nás v realu kolik krve sme už kvůli tomu tady prolili ,jedno víc nesnášenlivý náboženství vedle druhýho ,


Nebo alespoň maleej pogromek na pulčííky v Doubkově sehrát by někdo mohl ! :mrgreen:

potenciál ve hráčích by tady byl já myslím :twisted:


:mrgreen:
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Pajule »

Freddy wrote:Lidi když jsme se tak pěkně rozohnili , ted mně napadlo , rozjeďte někdo ve hře nějaký pěkný rasistický nebo nábožensky nesnášenlivý téma ! :D

V Náboženský čtvrti v Karhatě je to na můj vkus moc poklidný , jeden chrámeček vedle druhýho, lidi co uctívají různý bohy se potkávají při vstupu na ulicích a ani si očka nevydrápou ,
podívejte tady na Zemi u nás v realu kolik krve sme už kvůli tomu tady prolili ,jedno víc nesnášenlivý náboženství vedle druhýho ,


Nebo alespoň maleej pogromek na pulčííky v Doubkově sehrát by někdo mohl ! :mrgreen:

potenciál ve hráčích by tady byl já myslím :twisted:


:mrgreen:


to je dost dobrý nápad podle mě :D at je nějaká sranda :D nejsou tu fanatický paladinové už ani :(
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Neithan1 »

Preco by medzi sebou superili chramy dobrych bohov ?

Ale stym rasizmom to uz nieje taky zly napad..
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Pajule »

Neithan1 wrote:Preco by medzi sebou superili chramy dobrych bohov ?

prooč?protože se objeví ěnjaký kněz co bude hrabivej..všici enmůžou být hodní..ani mezi temi hodnými bohy ;)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
zachy
Velmistr
Posts: 1491
Joined: 13:55 05. Oct 2008

Re: Nase budoucnost ?!

Post by zachy »

Naše budoucnost??? Viz. film Idiokracie :D
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Freddy »

Neithan1 wrote:Preco by medzi sebou superili chramy dobrych bohov ?

Ale stym rasizmom to uz nieje taky zly napad..
To je věc co se mně v NWN moc nelibí :P ta semknutost příznivců dobrých versus uctívači zlých bohů , každý správný náboženský fundamentalista by ve světě kde existuje polytheismus
neváhal zkřivit vlásek bližnímu svému i s tzv, "spřáteleného okruhu bohů " :D

Vemte si jak se "kamarádsky " dívá Islám na Krista a jak si šli (jdou) hoši vesele pokrku :mrgreen: (sic příklad z oblasti monotheismu ) .



Další skvělé napětí vzniká mezi příznivci monotheistických versus polytheistických náboženství ale to už je skutečně mimo téma vlákna .

:P
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Prometheus »

Do zabudnutia upadlo uz vela kultur a civilizacii, ta nasa nieje nicim vynimocna, sme len dalsi v dlhom rade.Preto suhlasim s Daanrim- je to prirodzeny vyvoj.
No a s tymi detmi je to trosku zlozite.Pracujem v zdravotnictve ako laborant a denne vysetrujeme vela vela vela tehotnych zien.Robime aj specialne testy na vrodene vyvojove vady ako je napriklad Downov syndrom.Neverili by ste kolko toho je.Porodit zdrave dieta zacina byt naozajstny problem.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
George
Měšťan
Posts: 152
Joined: 20:16 23. Aug 2008

Re: Nase budoucnost ?!

Post by George »

marii wrote:Samozrejme...ale budou to zase ,,jen ,,lide...budou mit oci,pusu,nos..dve ruce.dve nohy...sve emoce,plany,sve sny...sve radosti a starosti....
Za 50 let?... No nevím nevím.. uvidíme ;)
And YOu dO It LikE ThI S!!!
In a name of Sehanine Moonbow!!
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Miky »

Dokumentární film musí být nezaujatý, tohle je primitivní propaganda. "Trailerový text", hudba, hlas nabádající k akci místo aby problém přiblížil, informace bez zdrojů...
Ve skutečnosti není problém imigrace (muslimů ani kohokoliv jiného). Problémy jsou xenofobie a rasismus, ke kterým tenhle snímek nabádá. Prolínání a pohlcování kultur je v globalizovaném světě samozřejmost, co na tom že místo kostelů (do který stejně nikdo nechodí) budou mešity? Navíc jsou mnohem závažnejší problémy...
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nase budoucnost ?!

Post by kucik »

Jestli jste si ještě nevšimli rasismu ve hře, doporučuju kouknout se do podtemna :wink:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Freddy
Obyvatel
Posts: 109
Joined: 14:52 28. Apr 2007
Location: Plzeň

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Freddy »

Miky wrote:Dokumentární film musí být nezaujatý, tohle je primitivní propaganda. "Trailerový text", hudba, hlas nabádající k akci místo aby problém přiblížil, informace bez zdrojů...
Ve skutečnosti není problém imigrace (muslimů ani kohokoliv jiného). Problémy jsou xenofobie a rasismus, ke kterým tenhle snímek nabádá. Prolínání a pohlcování kultur je v globalizovaném světě samozřejmost, co na tom že místo kostelů (do který stejně nikdo nechodí) budou mešity? Navíc jsou mnohem závažnejší problémy...
Samozřejmě že to má jediný účel a to manipulovat s myslí mas , všechny informace zprostředkované tímhle způsobem neslouží v dnešním mediálním světě k ničemu jinému .

Takže se dá i jednoduše vystopovat pozpátku kdo by mohl by zadavatelem podobného snímku ,
zde bych se nebál pohlédnout do křesťanského světa , kde zdá se heslo "Milujte se a množte se " čili potřebný koeficient množivosti alespoň 2.0 jaksi nevyšlo :lol:
Šermína Prstokládková


BON PARI
Filled hard boiled candy with fruit flavours.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Sorrow »

Ja nevim ale hned za vsim videt propagandu a cilenej utok mi prijde taky uhozeny :shock:
Proc sou lidi kteri monitoruji oteplovani, ubytek lesu a ruznych zvirat?
Ono na neco ukazat a hned psat ze to je propaganda spis zavani strachem ze skutecnosti...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nase budoucnost ?!

Post by kucik »

Sorrow wrote:...
Sam se povazuju za silne pravicove smyslejiciho cloveka. Presto rikat tomuhle ,,dokument" nebo uvazovat o jeho nezaujatosti, ci dokonce uvazovat, ze za tim nestoji nejaka extremisticka strana mi prijde trochu naivni.
Je to typickej zpusob, jak vypichnout nekolik malo ,,faktu" aniz je vic rozvedes, nebo reknes celou skutecnost.

A kdyuz jsi zminil globalni oteplovani, zkus si nastudovat nejake materialy o meteorologi, tvorbe sklenikoveho efektu a podobnych efektech ovlivnujicich klima na zemi. Shodou takove veci ve svem oboru potrebuju znat. Mozna budes prekvapenej co skutecne ovlivnuje clovek a co ne. :wink:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 986
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Nase budoucnost ?!

Post by Sorrow »

kucik wrote:Sam se povazuju za silne pravicove smyslejiciho cloveka. Presto rikat tomuhle ,,dokument" nebo uvazovat o jeho nezaujatosti, ci dokonce uvazovat, ze za tim nestoji nejaka extremisticka strana mi prijde trochu naivni.
Je to typickej zpusob, jak vypichnout nekolik malo ,,faktu" aniz je vic rozvedes, nebo reknes celou skutecnost.

A kdyuz jsi zminil globalni oteplovani, zkus si nastudovat nejake materialy o meteorologi, tvorbe sklenikoveho efektu a podobnych efektech ovlivnujicich klima na zemi. Shodou takove veci ve svem oboru potrebuju znat. Mozna budes prekvapenej co skutecne ovlivnuje clovek a co ne. :wink:
1-Jak ma byt dokument nezaujaty?Mas tam prece videt neoddiskutovatelne fakta.Lide z chudych a premnozenych oblasti se
presidluji do zemi snazsich jim pro zivot.Skutecnost ze se v techto zemich rychle mnozi a pomalu vytlacuji mistni obyvatele
ac je to treba i vinou jim vlasni je take skutecnost.
Prikladu sem zazil i ja sam nespocet a to i v tech ekonomicky silnejsich statech.
Osobne nechci nikomu tim neco urcovat, jen mi to prijde jako dulezity fakt premeny
v lidskem pokoleni.


2-Vzdyt sem psal,,Proc sou lidi kteri monitoruji oteplovani, ubytek lesu a ruznych zvirat?,,
Taky asi potrebujou neco k praci...
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
Locked