Akrobacie
Akrobacie
I kdyz mi padne dobre a napise se mi "uspech", tak casto stejnak dostanu ranu. Mohl by mi nekdo vysvetlit jak se to teda pocita? Nebo to dela levarny a byly to zbytecne vyhozeny body. Ted kdyz na pobrezi vylejzaj ti kostlivci co maji radi kriticky to moc nepotesi, kdyz uspesne uhnu a on mi nasoli delo az to neni hezky.