Akrobacie

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
mrdokvas
Nováček
Posts: 2
Joined: 23:57 28. Aug 2007

Akrobacie

Post by mrdokvas »

I kdyz mi padne dobre a napise se mi "uspech", tak casto stejnak dostanu ranu. Mohl by mi nekdo vysvetlit jak se to teda pocita? Nebo to dela levarny a byly to zbytecne vyhozeny body. Ted kdyz na pobrezi vylejzaj ti kostlivci co maji radi kriticky to moc nepotesi, kdyz uspesne uhnu a on mi nasoli delo az to neni hezky.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Post by photter »

pokud máš akrobacii 15+ neměl bys dostávat příležitostňáky pri pohybu, buguje to otřesně
vyhozený body to nejsou, každejch 5 bodů (čistejch, ne s bonusen) ti přidává +1 k AC
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Locked