Hlášky postav
Hlášky postav
Dá se nějak v makru nastavit, aby postava použila určitou hlášku i se zvukovym doprovodem? Například: postava má 3 druhy hlasů pro bojový pokřik a nastavit jeden určitej z nich?
DM
Re: Hlášky postav
V makru ne, ale je otazka, jak se ty hlasky presne volaj. Pokud se vola jen set, tak ne, pokud jde specifikovat presnou hlasku, tak by to scriptem melo jit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Hlášky postav
Myslim že by to mělo jít, protože při aktivaci barbarské zuřivosti vzdycky zvolá tu samou hlášku.
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!
Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC
Re: Hlášky postav
já myslím, že ne, je to náhodná volba, podobně jako animace
dokonce si myslím, že dva hráči můžou ve stejnej moment slyšet dva různý pokřiky, podobně jako často viděj rozdílný animace - ty se taky určujou až na klientský straně
dokonce si myslím, že dva hráči můžou ve stejnej moment slyšet dva různý pokřiky, podobně jako často viděj rozdílný animace - ty se taky určujou až na klientský straně
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Hlášky postav
// Play a voice chat.
// - nVoiceChatID: VOICE_CHAT_*
// - oTarget
void PlayVoiceChat(int nVoiceChatID, object oTarget=OBJECT_SELF)
// Some constants
VOICE_CHAT_BATTLECRY1
VOICE_CHAT_BATTLECRY2
VOICE_CHAT_BATTLECRY3
Snad toto pomoze.
// - nVoiceChatID: VOICE_CHAT_*
// - oTarget
void PlayVoiceChat(int nVoiceChatID, object oTarget=OBJECT_SELF)
// Some constants
VOICE_CHAT_BATTLECRY1
VOICE_CHAT_BATTLECRY2
VOICE_CHAT_BATTLECRY3
Snad toto pomoze.
Re: Hlášky postav
Náhodný to je určitě.photter wrote:...
Pokud hráč použije voice chat, tak se nad ním zobrazí hláška a ta je stejná u všech postav v okolí (i s tim zvukovym doprovodem), ale pokud postava hlásí sama je to jak s těma animacema, takže u každýho jinak.
Bezva, ale jako hráč si makro nenapíšu co? Jedině vytvořit v toolu nějakou takovou věc co by tohle spouštěla.Raziel wrote:...
DM
Re: Hlášky postav
Da sa spravit script, ktory odchyti textove makro. A ak najde v textovom makre nejaku znacku (najlepsie asi na zaciatku nieco ako /em 1) tak vypise priradeny text a spusti zvuk podla toho cisla za /em.
Priklad makra :
/em 1 Vpreeeeed!
- vypise text "Vpreeeeed!"
- pusti zvuk s cislom 1 co je pokrik postavy VOICE_CHAT_BATTLECRY1
Mohlo by sa to pouzit tiez cisto pre pustenie zvuku cez makro :
/em 2
- pusti zvuk s cislom 2 co je pokrik postavy VOICE_CHAT_BATTLECRY2
Aspon tak nejak si to predstavujem ja...
Priklad makra :
/em 1 Vpreeeeed!
- vypise text "Vpreeeeed!"
- pusti zvuk s cislom 1 co je pokrik postavy VOICE_CHAT_BATTLECRY1
Mohlo by sa to pouzit tiez cisto pre pustenie zvuku cez makro :
/em 2
- pusti zvuk s cislom 2 co je pokrik postavy VOICE_CHAT_BATTLECRY2
Aspon tak nejak si to predstavujem ja...