Rudný nános safírů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Rudný nános safírů

Post by Xaarth »

Dva ze tří rudných nánosů se nedaj kopat. Zkoušel sem to všelijak obíhat dokola, klikat na rudu, ale nic se nedělo. Možná sem jen nešikovnej, nevím.
Last edited by Xaarth on 22:27 24. Aug 2009, edited 1 time in total.
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 985
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Rudný nános safírů

Post by Sorrow »

Nektere loziska jdu blbe naklikavat, podle me je to spatnym natocenim placeblu
ale kdyz sem dal prav. tlacitkem mysi na lozisko a pak pouzit nebo jak to tam je
a stal kousek od neho, tak postavicka si sama zabehla a zacla kutat.
Takhle se mi to povedlo hodnekrat, pricemz kdyz sem to naklik jako pri souboji
to neslo ani za boha.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Xaarth
Obyvatel
Posts: 105
Joined: 15:07 01. Apr 2009

Re: Rudný nános safírů

Post by Xaarth »

Aha, zkusím. :wink:
Locked