Pokud je to nějaká chyba nebo ne prosím o vysvětlení.
Jen mě mrzí že sem kvůli tomu šel lvl dwn
Hmm tak to je naprd..myslel jsem že to je taková nouzovka když něco už hoří.ravangorn wrote:Je to možný. Taky se mi stalo, že sem to seslal a spadl do kolen po sražení. To kolo, ve kterym se to seslalo prostě dojede (resp. poslední sekunda asi) a pak zamrznou všichni okolo. Zkus si to v aréně a uvidíš.