Proc to ten trezor sakra dela?
Záhady persistence
Re: Záhady persistence
Mam dotaz...Od Kory jsem pred casem ziskala chranice s magickou odolnosti,plus-minus jeste to neco pridavalo a neco odebiralo.,protoze se smeli pouzivat az od 19 levlu,tak jsem si je ulozila do trezoru...ted po case jsem je chtela oprasit a vyzkouset...ale jsou z nich uuuplne obycejne chranice......Bohuzel Miawill je vecne chuda ,jak kostelni mys,tak ted zrovna nema na nove..
Proc to ten trezor sakra dela?
Proc to ten trezor sakra dela?
Lossë Hyaro
Re: Záhady persistence
To je divny. To je trezor v bance? Jak je to davno, co jsi je tam davala, jestli tam treba v ty dobe nebyla nejaka chyba. :-/
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Záhady persistence
Tak mesic rekneme? ...presne nevim..ale kolem toho mesice to bude...a jo ..je to trezor v bance..kucik wrote:To je divny. To je trezor v bance? Jak je to davno, co jsi je tam davala, jestli tam treba v ty dobe nebyla nejaka chyba. :-/
Lossë Hyaro