lvl
No to je zas prace pre DM aby snorili kde co zas niekto za pravidla porusa. A vsetko neustriehneme proste, to sa neda. Takze keby padali vsetky peniaze bolo by to neustriehnutelne.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
no nie je to praca na dmDaanri wrote:No to je zas prace pre DM aby snorili kde co zas niekto za pravidla porusa. A vsetko neustriehneme proste, to sa neda. Takze keby padali vsetky peniaze bolo by to neustriehnutelne.
No z mojich skusenosti niektori hraci zneuziju vsetko co sa len zneuzit da a este ta oklamu do oci.
Ale vacsina hracov sa na nich aj tak pomedzi prsty diva a DM skor ci neskor pride na vsetko a potom je trest este horsi.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
tak treba prisne trestatDaanri wrote:No z mojich skusenosti niektori hraci zneuziju vsetko co sa len zneuzit da a este ta oklamu do oci.Ale vacsina hracov sa na nich aj tak pomedzi prsty diva a DM skor ci neskor pride na vsetko a potom je trest este horsi.
ono ale koniec koncov je "ist si pre padnute peniaze" zhruba rovnaky metagejming ako ked sa dvaja hraci cez pmky dohodnu ze sa niekde stretnu, a ci padne cela suma alebo len jej cast nic nezmeni na tom ze si pre tie peniaze metagejmer pojde
hmmm pekny uvahy, ale co kdyz nekdo bude mit jen par Zlataku, tak mu to je vlastne fuk, tim padem je v pohode? Nebo by mu mohlo vypadnout neco jinyho cennyho? Dle me padani penez ze smrti neni az tak paradni zalezitost. Neco jineho je, kdyz dojde k PvP a jeden druhyho omraci atd, tak by mel mit pravo ho prohledat pripade okrast. Koneckoncu oco jde. Prestat se po nocich poflakovat mimo vesnice, mit mezi sebou rivalitu a respekt. Strovy X Pevnina. To ez se plati za postup o uroven se mi z pocatku vubec nelibilo, ale ted mi to pripada celkem fajn, hrac se sam muze rozhodnout co chce. Kdyz chci rychle nalvlovat budu setrit na lvly a na cviceni, kdyz naopak si budu chtit zaridit nejaky osidli abych se nevalele nekde venku tak musim setrit na neco jinyho. Pripadne dilnicka je vyborna zalezitos. Nic neni jen tak zadarmo. No a kdyz se spadne z lvlu? Aspon si lidi budou vic vazit nasbiranych XP za RP hru nebo za vymlacene dungy po 1 XP pri ziskavani surovin na craft. Vidim vtom i neco vic nez jen odliv penez.
Celkove asi jen to krapet poladit a bude to vyborna zalezitost. Postava si aspon muze poradne procestovat svet nez najde sveho mistra.
Celkove asi jen to krapet poladit a bude to vyborna zalezitost. Postava si aspon muze poradne procestovat svet nez najde sveho mistra.
no když se sem napsalo kolik to má stát doopravdy a neplatí to co se zobrazovalo včera ve hře tak se to ještě dá
Asi to nebude tak špatný, ale stejně bych zrušil to omezení povolání že 1. class musí bejt větší než 2., začínající postava co je na 1. lvl to stejně obejde a současnym rozehranym postavám znemožníte aby se rozvíjeli v to co původně chtěli 
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
Opraven dual-class, nyni muzete mit druhe povolani vyssi urovne, nez sve prvni.
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.