Tak uz nevim co stim krom zahoídit. Moje nova graficka karta. GeForce 7500 s ovladaci, ktere este nvidia nepodelala....vsade se chova normalne. Jen co ale vlezu na Thalii, zacne mi problikavat obrazovka, postava se soupe po lokaci sem tam a je to pekne k na**ani...nevite nekdo co stim? Pokud se utvrdim vtim ze nvidiaci sou zevla du pro nejakou Atinu...Diky moc
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Kiri wrote:Tak uz nevim co stim krom zahoídit. Moje nova graficka karta. GeForce 7500 s ovladaci, ktere este nvidia nepodelala....vsade se chova normalne. Jen co ale vlezu na Thalii, zacne mi problikavat obrazovka, postava se soupe po lokaci sem tam a je to pekne k na**ani...nevite nekdo co stim? Pokud se utvrdim vtim ze nvidiaci sou zevla du pro nejakou Atinu...Diky moc
no zkus vymyslet nejdriv nejaky jiny reseni...jestli Atiny neco nemaj radi, tak je to NWN
myslim stranky EQ fora...a je to vypnuti jednoho jadra. Spuustis si hru prepness do spravce uloh - procesy, pravim mysitkem kliknes na mainwn a v posledni kolonce vypnes jedno jadro, tim se prestanou prat a pocitat jeden obraz donekonce (obe jadra). To byl cely muj proble. Pred par lety nevedeli ze asi neco takovy prijde, tak typuji, ze neni nastaven vypocet pro vyce (dvou) jadrove procaky.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!