Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
best filmy: Braveheart, The last of the Mohicans, Rob Roy, Gladiator a cokoliv od Monthy Pythona, jinak asi top 100 z CSFD...vše je krásné
best seriály: přátelé, futurama, red dwarf, byl jednou jeden život, duck tales...
best seriály: přátelé, futurama, red dwarf, byl jednou jeden život, duck tales...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jednoznačně: Red Dwarf, Futurama, Big Bang a Friends to je nejmoc nejvíc nejlepší 
a jinak SG-1 a Atlantis, Dr.House, Naruto a IT crowd
)
A nejgenálnější film? nevim jestli někdo znáte The Sphere - Koule !!!
a jinak SG-1 a Atlantis, Dr.House, Naruto a IT crowd
A nejgenálnější film? nevim jestli někdo znáte The Sphere - Koule !!!
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
a co takovej akcni satirickeckej film - Starship troopers?
"Mám jenom jedno pravidlo - kdo bojuje nepřestává, kdo uteče toho zabiju"
žačka: "...ale maminka říkala, že násilí nic neřeší!"
učitel: "co by na to řekli obyvatelé Hirošimi?"
šprtka: "ti by nic neřekli, protože jsou mrtví"
učitel: "no vidíte, násilí řeší všechno"
v posledni dobe se me libilo tohle: Inglourious Basterds a Baader Meinhof komplex, jinac sem si stahl starej film Od soumraku do usvitu a zase sem se pekne zasmal
z jinýho soudku se me moc libil treba: Stardust
"Mám jenom jedno pravidlo - kdo bojuje nepřestává, kdo uteče toho zabiju"
žačka: "...ale maminka říkala, že násilí nic neřeší!"
učitel: "co by na to řekli obyvatelé Hirošimi?"
šprtka: "ti by nic neřekli, protože jsou mrtví"
učitel: "no vidíte, násilí řeší všechno"
v posledni dobe se me libilo tohle: Inglourious Basterds a Baader Meinhof komplex, jinac sem si stahl starej film Od soumraku do usvitu a zase sem se pekne zasmal
z jinýho soudku se me moc libil treba: Stardust
nwn
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Koukám, že jsem ještě nepřispěl - mám dojem, že vkus mám odporně zapadající do většiny, ale zkusím připsat i, co ještě zmíněno nebylo.
Seriály: Hříšní lidé Města pražského, obligátní Simpsonovi, Futurama (jejíž dubbing na Prima Cool se mi líbil, dokud ji vysílali
), Mrtví jako já (stokrát doporučuju), IT Crowd, Červený trpaslík, Star Trek, HISTORIE.CS (no, ne zrovna seriál...ale napínavý to bejvá...no, nebejvá, ale prostě jsem za ni rád), a povím vám, že teď nevídaně sjíždím Hvězdnou bránu Atlantis (oproti SG1 má nápad, atmosféru, zajímavé charaktery, rozumnou mytologii a i místy uvěřitelný příběh...jen můj názor
)
Filmy: Opravdu mám rád všemožné animace, z posledních povedených jmenuju Bartovo Na půdě, dál roztomilosti jako Madagaskar, Doba ledová....ale stejně na Karla Zemana má jenom máloco. Ajo, ještě jsem nedávno narazil na moc pěknou králičí fantasy ze sedmdesátých let (můžete si pustit zde: http://www.youtube.com/watch?v=3gYpLGxAetg). A ohledně hraných - těžko ty tucty vypisovat, ale co si pamatuju, tak dost silný dojem na mě udělala Zelená míle a Vykoupení z věznice Shawshank (tedy když jsem Shawshank viděl poprvé - v repríze to tak překvapující už nebylo
).
Seriály: Hříšní lidé Města pražského, obligátní Simpsonovi, Futurama (jejíž dubbing na Prima Cool se mi líbil, dokud ji vysílali
Filmy: Opravdu mám rád všemožné animace, z posledních povedených jmenuju Bartovo Na půdě, dál roztomilosti jako Madagaskar, Doba ledová....ale stejně na Karla Zemana má jenom máloco. Ajo, ještě jsem nedávno narazil na moc pěknou králičí fantasy ze sedmdesátých let (můžete si pustit zde: http://www.youtube.com/watch?v=3gYpLGxAetg). A ohledně hraných - těžko ty tucty vypisovat, ale co si pamatuju, tak dost silný dojem na mě udělala Zelená míle a Vykoupení z věznice Shawshank (tedy když jsem Shawshank viděl poprvé - v repríze to tak překvapující už nebylo
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Jo Vykoupení z věznice Shawshank je skvělej film...tohohle bych taky rád využil a přidal ksvýmu výběru Foresta na toho sem zapoměl a taky je to naprosto nejgeniálnější film skoro jak náš Cimrman 
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Seriály:
momentálně sleduju:
Dexter
The Big Bang Theory
How I Met You Mother
Sanctuary
Stargate Universe - no ještě uvidím, co se z toho vyklube
z těch, co tu nezazněly:
Merlin - nový seriál o Merlinovi a Artušovi z produkce BBC s pěknou britskou angličtinou
Ani mi tam nevadí, že si legendu o Artušovi pozměnili.
30 Rock - celkem kvalitní seriál (dostal snad 3x za sebou cenu za nej komediální seriál), který by si podle mě zasloužil větší pozornost
ještě pro úplnost
:
Babylon 5, Black Books, Doktor Who, Chuck, Farscape, Firefly, Futurama, Eureka, My Name Is Earl, Stargate SG1, Stargate Atlantis, všechny Star Treky...
filmy:
jednoznačně Návraty do budoucnosti a ani nový Star Trek nebyl špatný
momentálně sleduju:
Dexter
The Big Bang Theory
How I Met You Mother
Sanctuary
Stargate Universe - no ještě uvidím, co se z toho vyklube
z těch, co tu nezazněly:
Merlin - nový seriál o Merlinovi a Artušovi z produkce BBC s pěknou britskou angličtinou
30 Rock - celkem kvalitní seriál (dostal snad 3x za sebou cenu za nej komediální seriál), který by si podle mě zasloužil větší pozornost
ještě pro úplnost
Babylon 5, Black Books, Doktor Who, Chuck, Farscape, Firefly, Futurama, Eureka, My Name Is Earl, Stargate SG1, Stargate Atlantis, všechny Star Treky...
filmy:
jednoznačně Návraty do budoucnosti a ani nový Star Trek nebyl špatný
paladin Daladan
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
nevíte někdo něco o dalších seriích HIMYM???
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Zo seriálov jednoznačne BABYLON 5
Filmov je hafa, ťažko niečo vybrať ale určite "Statočné srdce"... Minulý víkend som bol na Škótskych hrách na Sychrove a musel som si kúpiť kilt
Celá tá výbavička ma vyšla na necelých 10 tisíc českých (Fuuu to sa aj ťažko píše)
Ešte by som spomenul "Rím" a "Spartacus: Krev a písek" z produkcie HBO...
Filmov je hafa, ťažko niečo vybrať ale určite "Statočné srdce"... Minulý víkend som bol na Škótskych hrách na Sychrove a musel som si kúpiť kilt
Ešte by som spomenul "Rím" a "Spartacus: Krev a písek" z produkcie HBO...
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
JasněBahnak wrote:nevíte někdo něco o dalších seriích HIMYM???
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...
Magbug - vesnický půlork-žoldák
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Mutharil - Okřídlený elf bojující výhradně s oboustranným mečem a vlastnoručně vyrobeným lukem
Raphael le Mars
Tohle by mělo povinně hrát v každé lokaci jako hudba: http://www.youtube.com/watch?v=63W9AKlpGZk
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
čechům se zas začalo nějak dařit*klepe do zubů* Habermannův mlýn je skvělej film(až na tu dobu teda), Občanskej růkaz je taky výbornej, Rapublika je shit..a Bastardi - ty sem ještě neviděla, ale hodně lidí kolem říká, že so dobrý tak nevim nevím..
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
-
Prasokralik
- Bůh
- Posts: 4507
- Joined: 01:53 05. Dec 2010
- Location: Land Down Under
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
aktuální série je šestá a ta průběžně vycházíBahnak wrote:nevíte někdo něco o dalších seriích HIMYM???
Někdo mi nedavno řikal že pry budou, tak jestli někdo taky neni fanda...
samozřejmě shánět musíš jinak než zapínat tv prima nebo kde že běží těch prvních prá dílů s otřesným dabingem
zkus třeba tady http://himym.cz/ , je tam všechno info co potřebuješ a taky se tam dají sehnat titulky
HIMYM v originále je zkrátka HIMYM v originále, dabing je příšernej
co píše muthror je mystifikace, HIMYM vychází stále - blbě čtu, má to správně. jsem pochopil že říká že HIMYM vycházet nebude, má chyba
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo
Pain is temporary. Victory is forever.
Pain is temporary. Victory is forever.
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
no podle csfd ti "Bastardi" nebudou taky zadnej zazrakPajule wrote:čechům se zas začalo nějak dařit*klepe do zubů* Habermannův mlýn je skvělej film(až na tu dobu teda), Občanskej růkaz je taky výbornej, Rapublika je shit..a Bastardi - ty sem ještě neviděla, ale hodně lidí kolem říká, že so dobrý tak nevim nevím..
Scrio
Thenesen
Thenesen
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
The Colour of Magic, Going Postal a Hogfather
kdo zná Zeměplochu od Terryho Pratchetta, tak jistojistě ocení tyhle tři filmečky
Sice vám doporučuji přečíst si knížku (páč tomu se nic nevyrovná), ale jinak to jsou, dle mého velmi zdařilé adaptace knih... je pravda že sám jsem si pár věcí představoval jináč, ale jinak úžasné!!!
je pravda, že Otce prasátek jsem ještě neviděl(v nejbližší době to mám v plánu napravit)
oooo Xi'an jak já bych chtěl aby byl zfilmován Mort...
kdo zná Zeměplochu od Terryho Pratchetta, tak jistojistě ocení tyhle tři filmečky
Sice vám doporučuji přečíst si knížku (páč tomu se nic nevyrovná), ale jinak to jsou, dle mého velmi zdařilé adaptace knih... je pravda že sám jsem si pár věcí představoval jináč, ale jinak úžasné!!!
je pravda, že Otce prasátek jsem ještě neviděl(v nejbližší době to mám v plánu napravit)
oooo Xi'an jak já bych chtěl aby byl zfilmován Mort...

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
minulej tyden jsem akorat dokoukal prvni radu Walking Dead a muzu taky doporucit
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Znam, uz sem par dilu videl. Vypadalo to slibne, ale kazdym dilem to ztraciGarett wrote:minulej tyden jsem akorat dokoukal prvni radu Walking Dead a muzu taky doporucit
Xunnavin - věrný (zatím) ochránce paní Trissdril
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)
bratr Ignacius - mnich, který následuje Thala (momentálně zavřen kdesi v klášterní cele)