Nemohu do hry
Nemohu do hry
cus lidi, nemohu do hry, pise mi to toto či tamto(níže) a nevim zda se mam pripojit k thalie.pilsfree.net či .cz
na foru mate neco jineho nez na strankach, tak nevim
na foru mate neco jineho nez na strankach, tak nevim
Re: Nemohu do hry
Pokud se podíváš na web, -> druhé odshora ,,Jak se připojit"
Bod 2, ,,Registrace na webu"
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Bod 2, ,,Registrace na webu"
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Code: Select all
Player Necrooo from xx.xxx.xxx.xxx CDKEY:XXXXXXXX, he has no registration.Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemohu do hry
Aha díks, me se neschodovali ty acc.kucik wrote:Pokud se podíváš na web, -> druhé odshora ,,Jak se připojit"
Bod 2, ,,Registrace na webu"
http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
Code: Select all
Player Necrooo from xx.xxx.xxx.xxx CDKEY:XXXXXXXX, he has no registration.
Re: Nemohu do hry
No tak zas novy problem. Vse zakladni haky a tak mam stazeny, ale takhle mi to zobrazuje svetla 
Re: Nemohu do hry
Nejspíš chyba grafický karty. Zkus si stáhnout detaily, případně zkusit jinou verzi ovladačů. Neni to náhodou nVidia?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemohu do hry
jojo, je to NVidia GeForcka. A visty k tomu.kucik wrote:Nejspíš chyba grafický karty. Zkus si stáhnout detaily, případně zkusit jinou verzi ovladačů. Neni to náhodou nVidia?
Re: Nemohu do hry
Měl jsem podobný problém s nVidií. Zpravidla jde o to vyzkoušet několik různých verzí ovladačů.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nemohu do hry
No mam tak Nvidii Gforce 2 a vzdy stahuju nejnovejsi ovladace a problem stim nemam....je mozne ze mas opravdu stare ovladace.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Re: Nemohu do hry
Tak ja mam ovladace 186 a našel jsem i 191 ale ty se mi nechtej nainstalovat, ze to prej nenaslo ovladac. Jinak s tema 186kama mi ten ohen taky nejde - ohen a pochodne, svicky.venomeq wrote:No mam tak Nvidii Gforce 2 a vzdy stahuju nejnovejsi ovladace a problem stim nemam....je mozne ze mas opravdu stare ovladace.
Re: Nemohu do hry
Dnes zkusim ovladace 185.85 na radu kucika. Uvidime zda to pujde.
Ale divne je, ze nekdy mi to pada v te karathe(severni brana) jinde mi to jeste nepadlo jen tam.
Detaily mam na minimum, trava vypla, voda taky. Zacinam se bat vkrocit do te lokace aby mi to neslitlo - hlavne to neni vzdy ze to tam padne, nekdy projdu v pohode, jindy to padne ani nevim proc (a uz se nenacte).
Ale divne je, ze nekdy mi to pada v te karathe(severni brana) jinde mi to jeste nepadlo jen tam.
Detaily mam na minimum, trava vypla, voda taky. Zacinam se bat vkrocit do te lokace aby mi to neslitlo - hlavne to neni vzdy ze to tam padne, nekdy projdu v pohode, jindy to padne ani nevim proc (a uz se nenacte).
Re: Nemohu do hry
No tak se snazim naiinstalovat a pise to toto. Pritom mam 32bitovy, takze nemohu upgradovat graf.kartu.
Ps. dnes mi to spadlo, promenu v lese. trhal jsem maliny.
Ps. dnes mi to spadlo, promenu v lese. trhal jsem maliny.
Re: Nemohu do hry
Tak jsem reinstaloval ovladace a hra se mi nacetla - v miste kde mi padla hra a kde mi nechtela naskocit.