Alchymie
Alchymie
Fakt by nebylo možný zařadit zpět do hry nějaký přídavný vaky na uložení bylin a trofejí potřebných na alchymii bez redukcí váhy?Vařím jen sám pro sebe,sem tam něco pro někoho ale s tím místem je to fakt neúnosný.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Alchymie
Pořádně si přečti so jsi napsal. Už tisíckrát se řešilo, že topicy se zavádějícím názvem budou smazaný bez výstrahy. Píšeš alchymie a řešíš vaky.
Vaky jsou, aspoň prozatím, uzavřená kapitola. Co se týče jeho naléhavé potřeby, dělám alchymii od začátku a žádný problém s místem jsem nikdy neměl. Zkus třeba uložit do persistentní truhly nějaký balast, co sebou taháš...
Vaky jsou, aspoň prozatím, uzavřená kapitola. Co se týče jeho naléhavé potřeby, dělám alchymii od začátku a žádný problém s místem jsem nikdy neměl. Zkus třeba uložit do persistentní truhly nějaký balast, co sebou taháš...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie
Jo to by mi to taky muselo fungovat a klidně to smaž.A jestli tu jde o název topiku tak pardonDenGrasse wrote:Pořádně si přečti so jsi napsal. Už tisíckrát se řešilo, že topicy se zavádějícím názvem budou smazaný bez výstrahy. Píšeš alchymie a řešíš vaky.
Vaky jsou, aspoň prozatím, uzavřená kapitola. Co se týče jeho naléhavé potřeby, dělám alchymii od začátku a žádný problém s místem jsem nikdy neměl. Zkus třeba uložit do persistentní truhly nějaký balast, co sebou taháš...
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Alchymie
Co se týče persistence, tak jsou vždycky nějaký výlevy ž enefunguje, ale nikdy nikdo nenapíše nic konkrétně. Pokud to někdo nepopíše přesně co to dělá,tak se to nikdy neopraví.
Topic bude posléze smazán.
Topic bude posléze smazán.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Alchymie
No poviem tak, podľa mojich zistení perzistencia fachá bravúrne, okrem jednej drobnosti ... občas sa stane, že veci zmiznú. Ale nie je to tak úplne. Prosto len nad určitý počet (u mňa zväčša nad 50) itemov v trezore sa stane, že môžu niektoré akoby zmiznúť. Ale ak sa povyťahujú nejaké veci z trezora, tak sa tam zase tie stratené itemy objavia. Niekedy hneď, niekedy po reste.
A pozor, niekedy sa tie veci dokonca zduplikujú
A pozor, niekedy sa tie veci dokonca zduplikujú
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Alchymie
Ja zjistuju, ze nwn ma obcas problemy zobrazit prilis mnoho predmetu v jednom inventari. Tezko rict, jestli je chyba na strane sitove komunikace, nebo jinde (ikdyz jsem to videl i na lokalnim ethernetu, takze asi ne).
Moznost je snizit limit predmetu na polovinu s tim, ze bude treba mozne pronajmout za stejnou cenu trezory dva.
Moznost je snizit limit predmetu na polovinu s tim, ze bude treba mozne pronajmout za stejnou cenu trezory dva.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.