dneska sem tahl balik z azurovy veze a balik z radnice k temuz npc - arcidruid v shardonskym hajku. zprvu sem se radoval jak mam stejnou cestu. baliky sem sice dovezl vcas ale arcidruid zaryte tvrdil ze si nic neobjednal.
neblbnou baliky kdyz mate dva k temuz npc?
ztrata je asi 150 za baliky x10 teda za mozny doruceni a dalsich 360 cestak
reklamace zasilkovy sluzby
Re: reklamace zasilkovy sluzby
občas se mi to taky stalo... od té doby preferuji: donesu dva balíky na místo určení a jeden položím na zem. prokecnu NPC a shrábnu výdelek, zvednu druhý balík ze zeme a znovu prokecnu....
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: reklamace zasilkovy sluzby
No ja obchazim vsechny balikova mista s mulou naberu baliky co jdou a pak roznesu ....nesl sem i 4 baliky najednou k jednomu npc a vzdy sem za to dostal zaplaceno.Tohle se mi jeste nestalo.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.