ps: já jsem ten uprostřed
pps: na všech ostatních fotkách sem v moc velkym davu tak proto tahle z plesu
Skipp wrote:
Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".
Huš! Že já jsem vůbec něco postoval.Sapal wrote:Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".
Cheche jo za to cígaro bys zasloužil jednu fackuSobik wrote:Huš! Že já jsem vůbec něco postoval.Sapal wrote:Zahrajem si hru "Vymysli si dobrou výmluvu na to cigáro v hubě"Sobik wrote:Zahrajem si hru "Najděte si Sobika".
Sobik wrote:Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro.
Jak si to uhod?Minde wrote:tak já si tipnu který jsi, abych ti udělal radost...Sobik wrote:Úžasný, nikdo neví, kdo z nich jsem já, ale dostanu vynadáno za cigáro.
*koukne na fotku* hmmm že ty budeš ten s tou cigaretou v hubě a pivem v ruce? :p