Pak sem se odlognul a treba tentyz den znova lognul a mel pocit jako bych mel
mene xp.Nikdy sem z toho nic nedelal, po case dycky zapomel ale dneska sem
hral po naklepnuti levelu jeste nakej casek, pak odlog a pri znovu
lognuti me to nahralo pocet xp pri ulozeni a ne jak by melo bejt cca 420 xp pres level
Byl mezi tim restart ve dve odpoledne.
Stava se to taky nekomu?
Postava:Bac
Acc:sorrow
ps:jeste prosbu, kdyz pisu prispevek,tak me to pod slova dava cervene tecky, to sem
nekde neco odmacknul a nebo to muze bejt treba operou?thx