zločinec - "Tvoje prdel pozná středověk! Až tě nacpou ke mě do cely"
žalářník - "A tvoje držka nepozná ani chleba!"
Myslel jsem že u celé té hádky umřu smíchy.
EDIT P.S - Chtěl bych ještě poděkovat všem hráčům, kteří nechápou, kam až můžou svojí pusou zajít. Kdybyste něco takového začali vytahovat proti armádě ve středověku, dopadli byste daleko hůř! A až nějakej chytrolín začne řikat "tohle neni středověk", tak nechť se těchto komentářů prosím vzdá. Děkuji Czech_Luthor