Poděkování

Vše, co se netýká hry samotné.

Moderators: DM, WB

User avatar
-RoF-
Ďábel
Posts: 5342
Joined: 20:20 24. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by -RoF- »

Sice jsem měl chut včera večer odlognout po PK od Carcarotha či jak se ten mág jmenuje. Ale naštěstí mi pak zpravily náladu postavy Rahd, Cyntherea a Barnabáš Zlatokop (doufám že ty jména jsou dobře) s kterýma se bavila moje Aria ......ty narážky a dvojsmysly a nakonci ten zajimavý obchod s "domácím zvířectvem" byl skvělý

Díks :wink:

PS: přijde mi že postavy stráží sou na každém modulu noo *neřekne to slovo a píská si*.....no co už ať žije rebelie :twisted: (aby nedošlo k nedoruzumění myslím postavy a ne hráče :) )
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
User avatar
Sobik
Rytíř
Posts: 717
Joined: 08:27 12. Apr 2009
Location: Praga

Re: Poděkování

Post by Sobik »

Díky Kratovi za pěkný quest a prohlídku Khar-Durnu. :)
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: Poděkování

Post by Necrooo »

Diky Berserkrovi za me prvni pvp a nahlem dlouhem rp. A diky dm za tech par xp.
Moc sem se bavil. Thx.

Ps. taky dik ostatnim zucastnenym - jak u zlobru, tak i predeslym vypravam.
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by venomeq »

Thx Jachyre za skvelej Q kterej dnes probehl celkove vytecnej Q s rozhodne par zajimavyma situacema at uz to bylo moje zraneni ci polemizovani o vire s Fallionem a Desmondem( ta hadka fakt byla brutus :D) a nakonec za skvelej smich kdyz sme vypocitavaly prestupky obycejneho vojaka a on se z neho vyklubal porucik:D
Takze diky vsem zucastnenym a tesim se na pokracovani.
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by jachyra »

Nápodobne ja chcem poďakovať hráčom postáv: Jorg, Artorius Krows, Desmond, Fallion a Bron Swift za perfektný zážitok, i ja som veľa krát zažila riadne prekvapenia a reku tie vaše hádky v rámci Q boli lepšie ako telenovela :D
ale rovnako či liečenie, či preprava zraneného, rovnako vypočúvanie bolo krásne, taktiež hádka o viere a zásadách života.
Ale pravda najväčší doraz pre mňa bolo, jak ostali všetci vyhúkaní, že ono to nie je vojak ale poručík v preoblečení :D
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Desmond
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 2551
Joined: 11:53 27. Sep 2009

Re: Poděkování

Post by Desmond »

Tak se nakonec taky pridam k chvalozpevum na vcerejsi quest a questy predchozi s partou z Sesty. Stalo to opravdu za to a bavil jsem se primo kralovsky. Jachyra se opet predvedla a nam doslova padaly huby na zem, NPC byly uveritelne, zadna drevotriska s daberem za pomyslnou plentou. Nehracske postavy proste zili svuj vlastni zivot a kdyz se ze zatrpklyho neukaznenyho vojaka, ktery slouzi jiz 15 let vyklubal porucik, ktery nas ihned zprazil svym pohledem a vynutil si poradek ... nemel jsem slov a v duchu si rikal - chudak chlap, ten uz si prosel peknyma ********, kdovi jak budu vypadat za dalsich 15 let ja. A to nebylo ani zdaleka vse, jeste tu byla mlada cikanka, ktera se nas stydela dovest za svou vecne opilou matkou, protoze si nepreala abychom ji videli v tak zalostnem stavu. Skoro mi ji bylo az lito - tleskam ti Jachyro. No a takhle bych mohl pokracovat treba do aleluja, ale urcite jste si jiz udelali vlastni obrazek ;). A me dik patri samozrejme i Artoriovi, Fallovi, Bronovi i Jorgovi (ktery mozna doted nevi, ze to byl on, kdo sejmul Arta XD - ups) bez kterych by to opravdu neslo. Ty vymeny nazoru uvnitr party k tomu patri a jsem zvedavy, jak se to bude vyvijet dal.

Dobre se bavte decka!
Last edited by Desmond on 15:16 02. Oct 2009, edited 1 time in total.
User avatar
Alenin
Nováček
Posts: 7
Joined: 10:17 25. Sep 2009

Re: Poděkování

Post by Alenin »

pridavam se k dikum a to postavicce jmenem Anirin Genglent ... uzasne se s ni pilo a myslim ze se uzilo i dost zabavy :D
Perum Mert - Pulčík, barbar, jenž si o sobě myslí bůh ví jak není silnej - bohužel opak je spíše pravdou....
Vurk - Půlork, moc nemluví, umí jen par frází ktere opakuje porad dokola... nejčastěji řika žblept "vurk"
Hedeia Amalle - černošská paladinka, je ze stejného kláštera jako Edwin Guy
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Poděkování

Post by Tretas »

No taky vám děkuji!

A fakt sem dál už hrát nemohl, moje oči byly červené a do školy jsem ráno málem zaspal :mrgreen:
Ale bylo to úžasné! I když sem se cítil docela blbě, když Jorg nemohl mít na sobě armádní zbroj. :mrgreen:

A to že Jorg sejmul Artoriuse já vím. A myslel jsem že Jachyra to hraje tak že ho sejmul ten kyklop (či jak se to menuje) když měl ránu od jeho klepedel.
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by jachyra »

:mrgreen: ja som vedela, že si ty sejmul Artoriusa ... ale pri tej trme vrme si to žiadna postava nevšimla a nakoľko rana vyzerala jak od klepiet (rovnako velké ako sekera), tak som to tak zahrala ;) len Fall si to všimol, jak sťahoval k sebe stiahnuté šľachy a zašíval, lebo ich kraje boli mierne spálené :D holt on už tolko krát seba a i Koru musel takto zašívať a ošetrovať, že to už rozpozná hehe. A samozrejme i Artorius si to pamätal ..však prečo ťa asik odháňal od seba? :mrgreen:
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
mandos
Rytíř
Posts: 524
Joined: 23:19 23. May 2009
Location: Kladno/Praha

Re: Poděkování

Post by mandos »

No já se taky přidám k děkovačce (no trochu otřepané ale což :D)
Včerejší noční/dnešní ranní quest byl vážně skvělý...já musim říct že nejvíc mě asi dostalo jak děsně prudili pana poručíka a ten je pak seřval :D... no a potom samozřejmě ta hádka...moc pěkná výměna názorů:) takže velké díky všem zúčastněným hráčům a kardinální dík patří Jachyře...moc sem si to užil
a doufám v další podobně vydařený quest :)
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Poděkování

Post by Czech_Luthor »

Taky ač s malým zpožděním chci poděkovat za tento Q, jelikož se opravdu povedl a snaha o rozpoutání bitky mezi Desmondem a Fallem mě vážně pobavila xD, vážně vám moc děkuju, byl to supr zážitek a stejně tak patří muj velikej dík DM Jachyře, která dělá co může na maximum a výsledek stojí vždy za 200%
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by venomeq »

A znovu diky Jachyre...tentokarte ale za postavu Kory pac to hlaseni na Louci stalo za to:D Same slohy psat je fakt sila a nakonec stejne dostanu zjebano a ne 1 s hvezdickou:D
Peknej zprd a nakonec falluv prichod docela maras:)
Tesim se co bude dal :!: :!: :!: :?: :mrgreen:
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
User avatar
Manas
Poutník
Posts: 81
Joined: 15:48 09. Apr 2009

Re: Poděkování

Post by Manas »

Diky Ravangornovi za dnesni vzpruhu ve hre :twisted:
Ted se jeste naucit hazet kostkou :mrgreen: A kdyz uz se to povede tak nehazet 1 :mrgreen:
Vorenus....Pravá ruka Černé paní, vykonavatel její vůle.
http://www.youtube.com/watch?v=ysWRb9bqB-Y&NR=1
User avatar
Addieau
Měšťan
Posts: 188
Joined: 11:08 11. Jan 2009

Re: Poděkování

Post by Addieau »

Rovněž musím moc poděkovat Ravangornovi za pěkný zážitek. I to následné plížení kolem orkských hlídek, chvílema mi srdíčko dooost bušilo 8)
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
venomeq
Šlechtic
Posts: 384
Joined: 17:55 04. Jul 2009

Re: Poděkování

Post by venomeq »

Thx to Jachyra...zase vyborny Q sice jen pro rytire ktery sly na tajnou misi v utajeni ale fakt to stalo za to....operace infiltrace paradni....porad prevlikat sem a tam....urazeni carodejky jeste pred akci (uz se tesim na zpravu o tom jak sem k carodejum neuctivej:D) a taky se mi libilo to vyslychani ty drowky a pozdejsi jeji obeseni:D proste zase senza ....
Artorius Krows - Bývalý Paladin čestných ochránců úsvitu, člen VI.roty

Darius - RDD bez nároku na kousek štěstí.
Post Reply