Tak se nakonec taky pridam k chvalozpevum na vcerejsi quest a questy predchozi s partou z Sesty. Stalo to opravdu za to a bavil jsem se primo kralovsky. Jachyra se opet predvedla a nam doslova padaly huby na zem, NPC byly uveritelne, zadna drevotriska s daberem za pomyslnou plentou. Nehracske postavy proste zili svuj vlastni zivot a kdyz se ze zatrpklyho neukaznenyho vojaka, ktery slouzi jiz 15 let vyklubal porucik, ktery nas ihned zprazil svym pohledem a vynutil si poradek ... nemel jsem slov a v duchu si rikal - chudak chlap, ten uz si prosel peknyma ********, kdovi jak budu vypadat za dalsich 15 let ja. A to nebylo ani zdaleka vse, jeste tu byla mlada cikanka, ktera se nas stydela dovest za svou vecne opilou matkou, protoze si nepreala abychom ji videli v tak zalostnem stavu. Skoro mi ji bylo az lito - tleskam ti Jachyro. No a takhle bych mohl pokracovat treba do aleluja, ale urcite jste si jiz udelali vlastni obrazek

. A me dik patri samozrejme i Artoriovi, Fallovi, Bronovi i Jorgovi (ktery mozna doted nevi, ze to byl on, kdo sejmul Arta XD - ups) bez kterych by to opravdu neslo. Ty vymeny nazoru uvnitr party k tomu patri a jsem zvedavy, jak se to bude vyvijet dal.
Dobre se bavte decka!