BRAVOO ! otom je cely tento flame.Tanur wrote:...
Dodatek : jezibabu nebo akukolvek inu zapornu RESovu postavu nechitis beznym sposobom, lebo vyssim levelum se vyhyba nebo odlogne. (ouuu zabudol som : nebo ji aj tak ozivi
Plati aj opacne (coz je prave zvycajny sposob).Pajule wrote:... A to , ze postava dobra trebas vyssiho lvl nez je zlak a zacne na nej zniceho nic utocit ,to mi prijde ubohy a ujety..
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele. To zaviedol/a Cairon/Fidorka aby bol aspon nejaky poriadok vo ztahu ostrovi/pevnina. (teda aspon dufam). Je to aspon daco.Pajule wrote:... Ale jak rikam nejlepsi je v noci sedet v bezpeci a nikam nechodit...tot moje rada. ...
Ano , přesně tak.OneHeart wrote:heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat
Tak pozor , toto hlášení je ze strany Legie tak jednou za měsíc a na jednu až dvě herní noci.( ten stejný real den ) Takže prostě pokud v ten den logneš , bude tma , budeš mimo vesnice a města a ještě navíc narazíš na Legii tak budeš mít prostě osudové štěstí / smůlu. Procentuálně to nevím přesně , ale tipuji to okolo 2% , že ti výjde taková výhra.wrote:
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele.
To nemela. Ale o par chlupu vys se resi to, ze nekteri hraci postav pri boji nehraji s napadajicim RP, ale proste treba zdrhaji bez ohledu na cokoli. Tak tohle imho tu pripadnou trapnou a oboustranne nezadouci situaci posouva trochu do prijatelnejsi roviny, kdy hrac takove postavy reaguje na OOC hlasku tim, ze ani nevystrci nos a tim padem se setkani, ktere si nepreje uplne vyhne. Ale jestli jsem to pochopil spravne, tak je to neco nepovinneho oboustrane, proste Fidorka se zrejme radeji setkava s hraci, ktere to setkani muze bavit, nez s temi, kteri si ho proste nepreji a hrat to nejsou ochotni.OneHeart wrote:heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat
Nekomu to paliLord_Berserk wrote:tak este nakej peknej vyplod napiste at nam tendle Flame nezhasne... koukam ze Thalie je plna Profi-Flameruuu![]()
![]()