Dobro a Zlo

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Tanur wrote:...
BRAVOO ! otom je cely tento flame.

Dodatek : jezibabu nebo akukolvek inu zapornu RESovu postavu nechitis beznym sposobom, lebo vyssim levelum se vyhyba nebo odlogne. (ouuu zabudol som : nebo ji aj tak ozivi ;) )
Ora et Labora
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Tos nato kap. Mas recht kamo.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Huh zeby som nebol sam co si toto vsetko mysli??? :lol: :lol: :lol:

RESi taky ich obvinis zo zaujatosti a neznasania a neviem z coho dalsieho este??? :lol: :lol: :lol:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

hmmm,tak me se zapornaci libi :lol: .je pravda ze mi postavy jsou vecinou v noci v bezpeci a jen tak nekde trebas sedi.Ja osone nejraci hraju neutrali,protoze jsou na hrani asi nejlepsi :lol: Gem se v klidu bavi s Nemes,protoze ji neublizila a ani zadnymu jeji kamosovi..Kdyby natalka , ale i Gem potkali Vroga tak ja mam sice asi infarkt,ale Natalka by mu v klidu rikala strejdo.Podle meho nazoru je vecinou o charakter postavy.I zapornakse muze bavit s paladinem,kdyz uhraje ze je hodnej a pak ho trebas unese.(i kdyz paladin by znej citil zlo.to neni zrovna nejlepsi priklad)A to , ze postava dobra trebas vyssiho lvl nez je zlak a zacne na nej zniceho nic utocit ,to mi prijde ubohy a ujety..Ale jak rikam nejlepsi je v noci sedet v bezpeci a nikam nechodit...tot moje rada


(jinak kdyztak sry,jestli jsem odchyila tema,etla jsem jen zacatek,ani ne :lol: )
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

Pajule wrote:Kdyby natalka , ale i Gem potkali Vroga tak ja mam sice asi infarkt,ale Natalka by mu v klidu rikala strejdo.
Strejdo ? Samice říkat ... Strejdo ?? Sáááákra !! Vrog teď hledat malá smice co chtít říkat Strejdo mocná Vrog !! Tak ! Legie .... náááástup !!! :twisted:
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Pajule wrote:... A to , ze postava dobra trebas vyssiho lvl nez je zlak a zacne na nej zniceho nic utocit ,to mi prijde ubohy a ujety..
Plati aj opacne (coz je prave zvycajny sposob).
Pajule wrote:... Ale jak rikam nejlepsi je v noci sedet v bezpeci a nikam nechodit...tot moje rada. ...
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele. To zaviedol/a Cairon/Fidorka aby bol aspon nejaky poriadok vo ztahu ostrovi/pevnina. (teda aspon dufam). Je to aspon daco.
Ora et Labora
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

[quote=]
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele. To zaviedol/a Cairon/Fidorka aby bol aspon nejaky poriadok vo ztahu ostrovi/pevnina. (teda aspon dufam). Je to aspon daco.[/quote]

no, ale pokud sem tmu pochopil dobre, tak tuhle skutecnost si uvedomuje pouze charakter, ktery o legii neco vy, nebo se to pise vseobecne kazdemu???
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat :wink:
Vaillardo Vran:
User avatar
Fidorka
Obyvatel
Posts: 111
Joined: 16:10 27. Apr 2007

Post by Fidorka »

OneHeart wrote:heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat :wink:
Ano , přesně tak.
wrote:
Je to hnusne obmedzenie hraca. Mam cas si zahrat, lognem do hry z low level a je tma - no skvele.
Tak pozor , toto hlášení je ze strany Legie tak jednou za měsíc a na jednu až dvě herní noci.( ten stejný real den ) Takže prostě pokud v ten den logneš , bude tma , budeš mimo vesnice a města a ještě navíc narazíš na Legii tak budeš mít prostě osudové štěstí / smůlu. Procentuálně to nevím přesně , ale tipuji to okolo 2% , že ti výjde taková výhra. :twisted:
Last edited by Fidorka on 14:23 10. Oct 2007, edited 1 time in total.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

OneHeart wrote:heh, hláška "Je tma" je snad jen čistě OOC záležitost ,která supluje dislike. Postava by na OOC informaci vůbec neměla reagovat :wink:
To nemela. Ale o par chlupu vys se resi to, ze nekteri hraci postav pri boji nehraji s napadajicim RP, ale proste treba zdrhaji bez ohledu na cokoli. Tak tohle imho tu pripadnou trapnou a oboustranne nezadouci situaci posouva trochu do prijatelnejsi roviny, kdy hrac takove postavy reaguje na OOC hlasku tim, ze ani nevystrci nos a tim padem se setkani, ktere si nepreje uplne vyhne. Ale jestli jsem to pochopil spravne, tak je to neco nepovinneho oboustrane, proste Fidorka se zrejme radeji setkava s hraci, ktere to setkani muze bavit, nez s temi, kteri si ho proste nepreji a hrat to nejsou ochotni.

Jinak to, ze v noci utoci ostrovane na pevninu je imho obecne znama informace, kterou je mozno se dozvedet leckde. Stejne jako to, ze ve dve tam brousi strazci poradku a lovci bastardu jako je postava Fidorky :twisted: :wink:
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Post by Theo »

Fidor : :| ..... :lol: :lol: :lol:
Ora et Labora
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

LOL Flamers

Post by Lord_Berserk »

tak este nakej peknej vyplod napiste at nam tendle Flame nezhasne... koukam ze Thalie je plna Profi-Flameruuu :D :D :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Theo
Měšťan
Posts: 227
Joined: 01:49 28. Apr 2007

Re: LOL Flamers

Post by Theo »

Lord_Berserk wrote:tak este nakej peknej vyplod napiste at nam tendle Flame nezhasne... koukam ze Thalie je plna Profi-Flameruuu :D :D :D
Nekomu to pali :wink: Ale musis uznat, de to nam to dobre :D :lol:
Ora et Labora
User avatar
Balian
Nováček
Posts: 8
Joined: 21:34 29. Apr 2007

Post by Balian »

Zni to mozna neuveritelne, ale tak trochu se zastanu RESe, to s tou carodejnici neni spatny napad, dobre oziveni hry,ale chtelo by to trosku zmenit pristup. Jako mag mas dost moznosti jak vystrasit postavy bez toho aniz bys na ne okamzite utocil... pujdouli dal i pres varovani? Fajn, musi pocitat s nasledky.
Tohle by vyresilo spoustu problemu a verim, ze by si i dost hracu s tebou takhle zahralo.
To je asi tak vse co bych chtel k tomu rict.
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Post by LDamian »

Tak mně tak napadlo, je tu nějaký postih za resskill (opakované zabití po oživení postavy)? Pokud třeba někoho budu mučit až zdechne, oživím ho a budu ho mučit dál (a on zase zdechne a dokolečka a pěkně ho budu delevelovat)?

Nebo obecně pokud někdo někoho nahání, zabije ho a pak oživí aby ho mohl zajmout (s tím, že dotyčný samozřejmě může být zabit znovu).

A je nějaká obrana proti tomu, aby někdo mohl být proti své vůli oživen, mimo odlogu? Nebo se to bere tak, že kouzlo vtáhne duši bytosti do těla ať se to duši líbí nebo ne?

Je tu resskill a oživování proti vůli oživovaného zakázané nebo se v určitých případech smí? :wink:

Normálně bych podobné blbosti neřešil, ale když už tu mám ten flame... :) :twisted:
Locked