Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 985
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Sorrow »

TO Grunt:Kdyz to nepochopis, tak nikdy nemuzes vedet co je na tom krasneho...
A k tem oblekum nejsi daleko od pravdy, nekde je to normalni chodit na fotbal jako
do divadla(treba Italie)
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by kucik »

Az budou cesi predvadet to, co Italskej bilej balet, tak si vezmu i zlaty manzetovy knoflicky :)
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Czech_Luthor »

Tak tak, předpokládám, že to se dřív než zešedivim a umřu nestane, tudíž je naštěstí kupovat nemusim :mrgreen:
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Prometheus »

Ja sa do futbalu moc nevyznam ale neni nahodou biely balet Spanielsko? Real Madrid?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Pajule »

kop kop náhodou kopaná :D je sranda ;) tři roky praxe ...ovšem za holky ..to pak už je to ničem :cry: a co jen at slováci postoupí :D dyt je to jedna krev :D
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Radim
Bůh
Posts: 3269
Joined: 16:12 06. Oct 2008
Location: Petrovice u Rakovníka
Contact:

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Radim »

ripatko wrote:Jsem rád, že tu máme toto fórum, které se netýká přímo hry....


Rád bych poblahopřál slovenské fotbalové repre k postupu ne MS 2010 ve fotbale v JAR !!!!!!

a zaroven dodávám..: Doufám ( a vzhledem k její kvalitě jsem přesvědčen ), že tam neuhraje ani bod !!!!

Celé Čechy vám fandili....a vy ?????

Vy nic !!!!

Nemáte tam co dělat, proto opěvujte NÁHODNÝ postup, který se dalších 30 let nebude opakovat !!!


( předem se omlouvám, ale jsem vášnivý fotbalový fanoušek, tak mě chápejte )
Boha jeho ty seš ale vocas
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by kucik »

Prometheus wrote:Ja sa do futbalu moc nevyznam ale neni nahodou biely balet Spanielsko? Real Madrid?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove :oops:
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Pajule »

jop prometheus má , ale pravdu ;) :)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
tao kan
Mistr
Posts: 826
Joined: 17:29 25. Jan 2009
Contact:

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by tao kan »

Už aby byla válka a naši velcí vlastenci se mohli tlouci do prsou a statečně "aktivně" bojovat za tu naši zem.
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Theogil I »

kucik wrote:
Prometheus wrote:Ja sa do futbalu moc nevyznam ale neni nahodou biely balet Spanielsko? Real Madrid?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove :oops:
Nekecaj, ale myslel jsi to dobře, Talijáni zam mají taky barvu "skvadra azůra" :lol:
Jinak ani dva poslední vydařené zápasy naší reprezentace nemohou napravit velmi pokaženou kvalifikaci na MS do JARu. Popravdě se mi zlepšující se výkon repre líbil a moc jsem přál Slovákům vítězství nad Slovinci, jenže je to jen hra, hraje v ní 22 kluků, maj balón a dvě brány a tentokrát to dopadlo v neprospěch Slovenska a přeneseně i náš. Natuty vím, že ta porážka Slováky mrzí moc a nejen pro to že si ještě nezajistili 1 místo v naší kvalifikační skupině a pořád jim hrozí baráž, ale i za naše, takže zlobit se na ně je slušně řečeno dětinské a hloupé. Já osobně se třeba více zlobím na náš fotbalový svaz, trenéry jež si vybírali do nároďáku kluky, kteří to pak brali jako dovolenou od klubových poviností spojenou s chlastáním a š*káním na hotelu do rána atd. atd. atd..
To raději už měli nechat vést repre Straku, moc ho popravdě nemůsím, ale jeho koncepce mládí a nového stylu hry na které chtěl pracovat mi byla bližší. A pak kdyby neuspěli, či prohláli tak by to bylo s úctou a mladí kluci by se zapracovávali.
Slovensku přeji v prvé řadě vítězství na Polskem teď, příznivý los, dobrého alcháče co jim navaří imky na mysl aby se nelekli soupeřů na MS a historický úspěch na tomto šampionátu.
Stejně vám budou Češi fandit, ať si kdo chce co chce říká. :wink:
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Sorrow
Mistr
Posts: 985
Joined: 17:09 27. Apr 2007
Location: Hell

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Sorrow »

kucik wrote:
Prometheus wrote:Ja sa do futbalu moc nevyznam ale neni nahodou biely balet Spanielsko? Real Madrid?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove :oops:
Nic si s toho nedelej, daleko od pravdy si nebyl.
Ac Italove sou spojovani v posledni dobe s modrou, tak v drivejsich dobach hrali taky v ciste bilych dresech.
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.
User avatar
Tretas
Velmistr
Posts: 1450
Joined: 13:12 01. Oct 2008
Location: Rožnov p. R.
Contact:

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Tretas »

kucik wrote:
Prometheus wrote:Ja sa do futbalu moc nevyznam ale neni nahodou biely balet Spanielsko? Real Madrid?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ze by? To's me dostal. Ja myslel ze Italove :oops:
Sákryš, myslím že se máme v čem vzdělávat, aby nás holky opravovaly v mínění o fotbale, tak to jsme na tom špatně. :mrgreen: :oops:

Píšu v množném čísle, protože já sem taky neznal správnou odpověd. :lol:
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
User avatar
ripatko
Poutník
Posts: 82
Joined: 22:26 19. Feb 2009

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by ripatko »

Takze,
po uplinuti par dni a po vychladnuti a opadnuti emoci bych chtel jen rici, ze uznavam, ze jsem to svou reakci prepisk a mel si ji radsi nechat pro sebe....... :oops:

diky za pochopeni
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Bahnak »

mmm.. Fotbal:
tak nějak jsem nikdy moc tento sport neřešil, samotná sportovní činnost je poměrně pěkná (souhra všech hráčů, pilování taktiky, kombinace přesnosti, rychlosti, vtipu, odvahy...)
ALE
Díky fotbalu jezdí ve vlacích opilí a agresivní fanoušci (osobní zkušenost - modřiny a pár podlitin)
Díky fotbalu mě nebo mé kamarády bezdůvodně zmlátili členové tzv. fanoušků (hooligens), jeden z kamarádů doplatil na střet s nimi skoro životem, dodnes nechodí a je pernamentně uvázán k lůžku a bude tam doživotně...
Fotbaloví chuligáni ve mě vyvolávají naprostou nechuť, jsou to lidé bez mozku, prahnoucí jen po krvi lidí, nejlépe náhodných kolemjdoucích, na kterých si vylévají své mindráky z neúspěšně vedeného života.
Náklady na bezpečnost při střetech fotbalových týmů zbytečně zatěžují náš rozpočet, když se hraje utkání a prahou doslova proudí kreténi, je cesta lemována strážníky v overalech... přesčasy jim bohužel platíme mi, daňoví poplatníci...
Škody způsobené fanoušky řáděním ve městech mají také mnoho nul, je opravdu velmi krásné sledovat na náměstích všechny ty nádherné střepy, vytrhané dlažební kostky a rozdupané lavičky. Kdyby se tihle chlapi starali víc o svůj život, o děti, manželky nebo alespoň práci, žilo by se v této republice daleko kvalitněji... Takhle jen na ostravském nádraží dokola zní "BANIK PI*O!"
Netvrdím že je fotbal špatný, jen že velmi hodně lidí pochopila tuto hru jako důvod, proč se chovat jako idiot!
Last edited by Bahnak on 20:40 12. Oct 2009, edited 1 time in total.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by kucik »

Souhlas. Ale zastavam nazor, ze nebyt fotbalu, tihle primitivove by si nasli jiny sport, takze je to pichni jak rizni.
Zel nase legislativa si s tim opet (prekvapive) neumi poradit. Stale nechapu, proc nemuze financni odpovednost za skody prokazatelne zapricinene zapasem jit na vrub poradateli utkani.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked