Sebevražda, sebezranění

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
LDamian
DM Thalie
Posts: 4205
Joined: 21:02 21. Jun 2007
Contact:

Sebevražda, sebezranění

Post by LDamian »

Když jsem tak pročítal flame Dobro a Zlo a přemýšlel o tom, jak by vypadalo setkání mé postavy s čarodějnicí nebo jinou podobnou postavou, uvědomil jsem si, že tu zřejmě (nevím o ní) není možnost spáchat RP sebevraždu a sám si ubírat životy. Přitom je to užitečná věc jak do RP, tak jako řešení krizových situací, kdy se někde zaseknete s low level postavou, nikdo kdo by pomohl není ve hře a nejste zrovna kouzelník s fireballem... a podobně.

Tedy (podobně jako na Equilibrii) vytvořit předmět, kterým by hráč své vlastní postavě mohl ubírat životy - třeba 5%, 20%, 50%, 90% a 100% (smrt) aktuálního počtu životů. Takže když bude probíhat mučení a mučící bude psát věci jako vypíchl mu obě oči, tak hráč mučeného se může sám zraňovat v závislosti na své úvaze a případně se může i stát, že byť nechtíc, mučený bude při mučení mučiteli umučen (pěkné že).
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: Sebevražda, sebezranění

Post by Žorž »

LDamian wrote:... (pěkné že).

Ano, prosím!
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Locked