Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Theogil I »

kucik wrote:Souhlas. Ale zastavam nazor, ze nebyt fotbalu, tihle primitivove by si nasli jiny sport, takze je to pichni jak rizni.
Zel nase legislativa si s tim opet (prekvapive) neumi poradit. Stale nechapu, proc nemuze financni odpovednost za skody prokazatelne zapricinene zapasem jit na vrub poradateli utkani.
Potažmo prokazatelně odsouzený (ve zkráceném řízení) trotl/y díky nimž musela policie či pořadatelská služba zasáhnout. Odsoudit - vyčíslit náklady na zásah a opravy - předepsat k úhradě - nemáš? - exekuce, obestavení účtu a zákaz vstupu na jakýkoli stadion. V Anglii to tak mají a nikdo se s těmahle blbama nemaže, zrovna nedávno jsem sledoval jeden proces .... dělal bordel, dostal pokutu a podmínku se zákazem vstupu na stadion .... porušil podmínku, šel na fotbal a krom toho neustále dlužil a nesplácel .... dostal 3 roky natvrdo. Potom brečel, že má zkažený život .... johoho pozdě picha honit.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Miky
Měšťan
Posts: 183
Joined: 07:21 28. Dec 2008

Re: Slovenská fotbalová repre......díky * ukousne kyselou okurku

Post by Miky »

Náhodou, fotbal není vždycky taková nuda :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=APqMRhzsJQE
Locked