Nevím zda to není schválně, ale u rapíru a kožené zbroje se mi po nějakém čase objevili doplnujicí přidané vlastnosti.
Ovšem u kožené zbroje -1Ac a u rapíru -1 Ab tak, že se vlastně znegovaly původní vlastnosti.
Koroze zbraní a obnošení šatů
Koroze zbraní a obnošení šatů
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Koroze zbraní a obnošení šatů
Samozrejme, že je to v poriadku, však u platniera nie je pre srandu králikovu opravovacia truhlica 
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Koroze zbraní a obnošení šatů
Áha, tak díky to jsem potřeboval vědět 
"Nikdo není beznadějněji zotročen než ten, kdo falešně věří, že je svobodný."
Johann Wolfgang von Goethe
Re: Koroze zbraní a obnošení šatů
ták, zneužiji tohoto topicu k malému dotazu.
1.
Jak moc by bylo náročné dát schopnost opravy zbraní a zbrojí crafterům?
Přijde mi to takové divné, že kovář umí vyrobit meč +5 z meteorické oceli, otepanou runami a rytinami, se zdobenou záštitou, vykládanou rukojetí... a přitom nemůže přebrousit sekerku...
Já vím že se teď programuje tisíce důležitějších věcí, ale přesto mě trošku mrzí, že můj trpasličí platnéř si neumí sám sobě spravit plechy...
2.
na jistém nejmenováném NWN servru jsem zahlédl malilinkatou vychytávečku ala Diablo, na zbrani a zbroji se zobrazovala "durability" , čili výdrž zbraně, která postupně z nějakého čísla klesala na nulu, nešlo by také zavést? Mohl bych si pak lépe proplánovat návštěvu u kováře. Já vím, že jde jen o jeden AB, ale přijde mi reálné, že šermíř vidí v jakém stavu je jeho čepel, jestli ji už bude muset přebrousit, nebo je ještě dobrá...
(jsou to jen návrhy Kučíku, prosté NE, není na to čas mi stačí, ale kdyby náhodou nebyl v něčem problém, případně by to někdo kromě mne ocenil...)
1.
Jak moc by bylo náročné dát schopnost opravy zbraní a zbrojí crafterům?
Přijde mi to takové divné, že kovář umí vyrobit meč +5 z meteorické oceli, otepanou runami a rytinami, se zdobenou záštitou, vykládanou rukojetí... a přitom nemůže přebrousit sekerku...
Já vím že se teď programuje tisíce důležitějších věcí, ale přesto mě trošku mrzí, že můj trpasličí platnéř si neumí sám sobě spravit plechy...
2.
na jistém nejmenováném NWN servru jsem zahlédl malilinkatou vychytávečku ala Diablo, na zbrani a zbroji se zobrazovala "durability" , čili výdrž zbraně, která postupně z nějakého čísla klesala na nulu, nešlo by také zavést? Mohl bych si pak lépe proplánovat návštěvu u kováře. Já vím, že jde jen o jeden AB, ale přijde mi reálné, že šermíř vidí v jakém stavu je jeho čepel, jestli ji už bude muset přebrousit, nebo je ještě dobrá...
(jsou to jen návrhy Kučíku, prosté NE, není na to čas mi stačí, ale kdyby náhodou nebyl v něčem problém, případně by to někdo kromě mne ocenil...)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Koroze zbraní a obnošení šatů
Ja jsem se nomisovi do craftu zatim nehrabal, ale moc se mi do tohodle nechce. Muselo by se vyresit spousta veci.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.