Vtípky

Chcete se zasmát či pobavit ostatní?

Moderators: DM, WB

User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Vtípky

Post by Krata »

Modrovousice wrote: zatímco já tu samou noc budu se svým přítelem, který naštěstí nepatří mezi ty, o kterých jsou mé vtípky ;).
Ha! ted si uznala, že ne všichni muži jsou stejní, tak nás neházej do jednoho pytle, nevrátim ti žádnej drsnej vtip o ženě ale přijdeš mi jako feministka :D
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Vtípky

Post by Czech_Luthor »

Modrovousice wrote:Tvé vtipy ukazují jak muži nemají rádi ženy. Mé vtipy ukazují jak muži často přemýšlí. Tak ty si žij bez ženy a hoň komáry v bytě klidně celičkou noc, zatímco já tu samou noc budu se svým přítelem, který naštěstí nepatří mezi ty, o kterých jsou mé vtípky ;). A jsem si jistá, že když zapneš svůj centrální mozek, pochopíš kdo se má líp :P.
Omyl, já mám rád ženy, jen ti vracím to co jsi tu o nás začala roznášet :twisted:
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Raziel
Poutník
Posts: 58
Joined: 22:36 20. Jan 2008

Re: Vtípky

Post by Raziel »

Kam nemôže čert, tam pošle ženu. Kam nemôže Boh, tam pošle Chucka Norrisa.
User avatar
Prometheus
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 18:10 13. Feb 2008

Re: Vtípky

Post by Prometheus »

Nechte toho... pracujem v zenskom kolektive a takychto kecov si tam uzijem dost :?
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora

A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: Vtípky

Post by Kiri »

Raziel wrote:Kam nemôže čert, tam pošle ženu. Kam nemôže Boh, tam pošle Chucka Norrisa.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: yep
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Vtípky

Post by Theogil I »

Modrovousice wrote: A stejně, bez ženy si většina chlapů neuvaří nebo nevyžehlí či nevypere. Tak zastrčte to své ego do kalhot a ukažte že jste samostatní, když vás ženy tak otravují.
Téda, tohle je podpásovka .... já jsem většina, na váhu spíše o něco víc :lol: a:

a) vaření je můj koníček a jedinny pokrm z mých kulinářských pokusů by z tebe uděla šťastnou ženu a nebo mrtvolku no :wink:

b) sám si vařím, sám si peru, že se ne to nevy......

c) žehlení, uhlavní nepřítel č.2 hned po úhlavním nepříteli č.1 což je luxování ... takže tady bych to viděl na pravdu pravdouví a proto si Theogilek kupuje jen nežehlící oblečení .... vyprat, vyvěsit a ráno tadááááá krásně rovná košile, kalhoty i sako a může se na na šichtu.

No a teď si teda rýpnu já děvčata naše milená .... která z vás by si dokázala vyměnit brzdové destičky? :D
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Vtípky

Post by Modrovousice »

Destičky jsem neměnila. Na to mám známého automechanika. Ale o motorku se starám sama (opravy a tak). Mám starého pionýra z roku 1963 ;), takže tam se vyřádím. U auta si sama doplnuji tekutiny a měním kola. Ale uznávám, že se nejedná o většinu žen co baví nějaká ta hejbátka. Proto jsem u svého příspěvku použila slovní spojení "většina mužů" :)

A aby to nebyl off topic tak tady něco vtipného

http://www.youtube.com/watch?v=vDlMLqdvHzI

Tímto uznávám, že i někteří muži umí vařit ;).
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
Theogil I
Urozený
Posts: 1721
Joined: 12:51 12. Sep 2007
Location: Brno

Re: Vtípky

Post by Theogil I »

Modrovousice wrote: Ale o motorku se starám sama (opravy a tak). Mám starého pionýra z roku 1963 ;), takže tam se vyřádím.
Hezký, uctivá poklona, pokora a úcta .... vím co to je když se člověk stará o kus motoristické historie. Já mám babičku .... Jawa 350 kývačka r.v. 1962, armádní speciál s výkonějším motorem a od výroby připravenou úpravou na připojení sajdy (zvláštní úprava rámu).

P.S. tohoto času rozebraná na prvočinitele a připravená k celkové renovaci
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Vtípky

Post by Modrovousice »

Já jsem majitelka Jawy 50/05. A tady dávám jeden vtípek, kterým mě kamarád velmi pobavil.

Jarda se v noci vrátí domů poněkud společensky unaven. Svalí se do postele vedle manželky a usne.
Najednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká: "Tak vidíš, Jardo, umřel jsi ve spánku".
Jarda zalamentuje: "Ale proč, svatý Petře? Vždyť já toho mám ještě tolik v životě udělat? Nešlo by to nějak udělat, abych se vrátil?"
Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká: "No, šlo, ale mohl by ses vrátit jedině jako slepice. Chceš?"
"To víš, že chci".
Jarda se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, a s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní. Vtom si ho všimne kohout, a ptá se: "Á, ty seš tu nová. Jak se ti vede?"
"No, šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole".
"To jsou vajíčka, to je v pořádku. Jenom co je sneseš, tak to přestane."
Za chvilku Jarda snese první vajíčko. Štěstím je celý bez sebe, a brzy následuje druhé a třetí vajíčko.
Najednou ním někdo třese.
"Co je, co se děje?"
"Sereš do postele, ty prase," křičí manželka.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Vtípky

Post by Pajule »

jooo kolo taky umim vyměnit.. HAHA šikovné děvče ;) a na ty vaše destičky..od čeho je bratr :twisted:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vtípky

Post by kucik »

Jawa 50 (v mém případě 555) je nestárnoucí evergreen :)

Moje žena mi naznačovala, co chce na nastávající výročí.
Řekla: "Chci něco, co přejde od 0 na 150 za 3 vteřiny.
Tak jsem jí koupil osobní váhu
A hádka začala.....

Manželka stála v ložnici před zrcadlem a prohlížela se.
Nebyla spokojená s tím, co vidí a tak řekla svému muži:
"Cítim se příšerně. Jsem stará, tlustá a ošklivá. Opravdu potřebuji, abys mi řekl nějaký kompliment, něco pozitivního".
Manžel odpověděl: "Na svůj věk máš zrak jako orel"
A hádka začala.....

Snažil jsem se přesvědčit manželku, aby mi koupila basu piva za 14.95 EUR.
Namísto toho si koupila noční krém za 7.95 EUR .
Řekl jsem jí, že po base piva vypadá večer hezčí než ráno po nočním krému.
A hádka začala.....

Než se jídlo dostane z pusy do žaludku trvá to 7 vteřin
- lidský vlas udrží 3 kg
- mužsky penis je stejně dlouhý jako jejich palec x 3
- ženské srdce bije rychleji než mužské
- na jednom chodidle máme víc než tisíc miliard bakterií
- používáme 300 svalů jen aby jsme udrželi balanc
- stehenní kost je tvrdá jako cement

.... Každá žena si už e-mail přečetla.
Muži si ještě prohlíží svůj palec...

Jednoho dne se na malém městě v řeznictví objevila mladá žena s miminkem v náručí a řekla řezníkovi, že to dítě je jeho, a co s tím jako udělá. On nakonec souhlasil s tím, že dokud chlapec nevyroste, bude žena dostávat maso zadarmo. Řezník na kalendáři počítal dny a když mladíkovi, který chodil pro maso, bylo přesně osmnáct, povídá mu: Tady máš, a řekni matce, že tohle je poslední maso, které dostane zadarmo. A koukej se, jak se bude tvářit. Synek doma všechno vypoví a tak mu matka říká: Běž ještě do krámu a řekni řezníkovi, že jsem měla osmnáct let zadarmo taky mlíko, zeleninu a pečivo a koukej se, jak se bude tvářit.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Vtípky

Post by kucik »

Víte, jaký je rozdíl mezi mužem a jogurtem?
Jogurt má aspoň nějakou kulturu.

Víte, jak si MUŽI představují pomoc v domácnosti?
Zvednou nohy,když manželka luxuje.

Víte, proč se ženy starají o své oblečení víc než o manžela?
Protože bez manžela se mohou ukázat všude. Bez šatů, ne.

Víte, proč Bůh stvořil nejprve Adama?
Protože vždycky se začíná od nuly.

Ideální manžel: nekouří, nepije, neflirtuje, NEEXISTUJE!!!

Víte, proč Bůh stvořil ženu?
Protože zjistil, že v prvním případě stvořil blbce.

Víte, jaký je rozdíl mezi inteligentním a hloupým mužem?
Žádný, oba si myslí, že ví všechno.

Potlouká se takhle Adam po ráji, kouká jak se zvířátka kolem něj vesele párujou, tak se zamyslí a povídá.
Ty, Bože, je to sice strašně hezký, tenhle ráj, ale něco by to chtělo. Víš, chtělo by to ženskou.
Bůh: A jaká by měla být?
Adam: No...krásná, hodná, inteligentní, chápavá a tak.
Bůh: Dobře, ale bude tě to stát půlku mozku, obě nohy a ledvinu.
Adam se tak zamyslí a povidá: Bože... a co by bylo za žebro?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
jachyra
Velmistr
Posts: 1159
Joined: 15:14 19. Jan 2009

Re: Vtípky

Post by jachyra »

Mne sa i tak najviac páči tento:


Boh stvoril zem a keď sa na ňu pozrel, povedal: Je to dobré.
Potom stvoril zvieratá a keď ich videl, povedal: Je to dobré.
Potom stvoril muža a keď ho videl, povedal: Je to veľmi dobré.
Nakoniec Boh stvoril mužovi ženu a keď ju videl, povedal: Nevadí, domaľuje sa.
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
User avatar
Czech_Luthor
Rytíř
Posts: 686
Joined: 11:31 01. Feb 2008
Location: Trondheim, Norsko

Re: Vtípky

Post by Czech_Luthor »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale aby to nevypadalo, že si "dělám srandu" jen z žen tak...

Jaký je nejsmutnější zvíře na světě?
Muž,protože má prsa bez mléka, ptáka bez křídel, vejce bez skořápky a pytlík bez peněz.
A proč se asi 80%žen nevdá?Protože zjistily, že kvůli 70 gramům klobásy se nevyplatí chovat doma celé prase!

Nebo

"Můj manžel mi denně dělá přednášku, jak dobře uměla vařit jeho matka,"
stěžuje si Marie.
"Můj manžel to dělal také," mávne rukou Eva.
"A už to nedělá?"
"Ne! Začala jsem mu vyprávět, jak dobře uměl můj táta vydělávat velké peníze."

Tohle je taky dobré

"Včera jsme se s manželkou strašně pohádali, ale nakonec přilezla po kolenou."
"A co říkala?"
"Vylez zpod toho gauče, ty srabe!!!"
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.

Člen Virtuálního Páru

Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!

Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
User avatar
Modrovousice
Měšťan
Posts: 293
Joined: 10:26 29. Sep 2009
Location: Myší díra

Re: Vtípky

Post by Modrovousice »

Má žena je děsné prase. Když jsem šel večer čůrat do dřezu, našel jsem tam nádobí ze včerejška.
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.
Post Reply