Rovnopravnost hobitu a vsech malych ras
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Rovnopravnost hobitu a vsech malych ras
Vyhlasuji boj za rovnopravnost hobitu a vsech malych ras!
Oproti karathskym obchodnikum, Doubkovsti obchodnici nikdy nemuzou jit spat. Musi mit kvuli doternym dobrodruhum otevreno nonstop, a to vcetne starosty, ktery chce po nocich spat, a ne resit nejake neduhy kolemjdoucich dobrodruhu.
Obchodnici a obzvlaste starosta uz na tom zacinaji byt tak kriticky, ze uz pomalu usinaji ve stoje.
Take predmety jako je rybarsky prut jsou k dostani jen v provedeni velke, tudiz postava musi byt aspon 1,70m aby vubec takovy rybarsky prut udrzela v ruce.
Oproti karathskym obchodnikum, Doubkovsti obchodnici nikdy nemuzou jit spat. Musi mit kvuli doternym dobrodruhum otevreno nonstop, a to vcetne starosty, ktery chce po nocich spat, a ne resit nejake neduhy kolemjdoucich dobrodruhu.
Obchodnici a obzvlaste starosta uz na tom zacinaji byt tak kriticky, ze uz pomalu usinaji ve stoje.
Take predmety jako je rybarsky prut jsou k dostani jen v provedeni velke, tudiz postava musi byt aspon 1,70m aby vubec takovy rybarsky prut udrzela v ruce.
já mam pocit, že obchodníci (kromě spolku karathskych obchodniku) jsou vzhuru vsichni porád, aby nadržený action expiči mohli kdykoliv zajít prodat novej loot a nakoupit nový lahve...
to ze neni rybarskej prut pro hobity asi nebude zamerna diskriminace, spis se o tom nevi, ptz jsi bohuzel asi prvni hobit, kterej se ho pokousel upotrebit...
to ze neni rybarskej prut pro hobity asi nebude zamerna diskriminace, spis se o tom nevi, ptz jsi bohuzel asi prvni hobit, kterej se ho pokousel upotrebit...
Obchodnici by hore byt nemali celu noc...mali by mat zatvorene od nakej 23:00 do nakej 5:00 (presne casy neviem). Otvorene "nonstop" by mali byt len hostince a chramy.
S tym rybarskym prutom. No je pouzity model normalnej palice. Takze ak najdes naky iny model a vymenis ho. Nech sa paci.
S tym rybarskym prutom. No je pouzity model normalnej palice. Takze ak najdes naky iny model a vymenis ho. Nech sa paci.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Zdarec.Neco jsem nasel na Vaultu, tak juknete ne obrazek, ty pruty jsou dost verohodny a plus spousta obrazku ryb.Ale nejspis by se k tomu mel vyjadrit nakej sripter.
http://nwvault.ign.com/View.php?view=pr ... ail&id=150
Sorrow
http://nwvault.ign.com/View.php?view=pr ... ail&id=150
Sorrow
To som daval na WB forum uz davno, len to nema kto udelat. Takze bohuzel kym sa nenajde niekto kto to spravi, nebude musiet zniest ten stary prut v podobe obycajnej palice. Ale ak by mal niekto zaujem to udelat, nech sa ohlasi niekomu z teamu. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
heh? mas naky problem? ja len vravim, ze o tom uz vieme, ale kvoli vytazenosti ludi to nema kto udelat...nic vic nic min
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.