Poštovní služby?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Poštovní služby?

Post by OneHeart »

nikde ve hře sem to zatim neviděl, ale zajímalo by mě, jestli ve hře fuguje něco jako pošta.
Jestli ne ,tak by se něco takového imho hodilo.
A nebo jinak, jestli je metagejm,kdybych používal nějakého poštovního ptáka -řádně vycvičenýho- ,který by uměl lítat mezi dvěmi destinacemi a nosit nějkej ten dopis.
Vaillardo Vran:
User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Post by Daanri »

Neco ako posta zatim nefunguje, casom by sa to ale spravit podla mna mohlo (ak sa najde niekto kto to udela, znova pripadny zaujemci nebojte sa ozvat :wink: )

Myslim, ale ze nie je problem ked si hraci obcas poslu naku spravu cez nakeho "ptaka" (napisu cez tell), pripadne sa daju ako postove listy pouzit papiere na ktore sa da pisat a nechat ich ako odkaz niekde na zemi lezat. Problem je, ze si ten odkaz moze precitat kazdy kto ho najde.

Urcite, ale sme proti volaniu o pomoc cez tell, ked niekto lezi niekde mrtvy a podobne, ale to ti urcite vysvetlovat nemusim. :wink:
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Morn
Poutník
Posts: 62
Joined: 23:36 27. Apr 2007
Location: Praha
Contact:

Post by Morn »

Kup jsi v Karathe psa a nebo ptáka :)

Já používám psa je dobrej ale nedoporučiju používat jako stopu ponožky :twisted: ! Použil jsem Vrogovi a pes pošel :evil:
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.

ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Post by Kiri »

Morn wrote:Kup jsi v Karathe psa a nebo ptáka :)

Já používám psa je dobrej ale nedoporučiju používat jako stopu ponožky :twisted: ! Použil jsem Vrogovi a pes pošel :evil:
lol - legie nesklame....co takhle vydat sbirku, alespon pro hrace. Kolikrat kdyz ctu ty zazitky umiram smichem. Jako neutral s legii moc do styku neprijdu :(
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

co se tyce posty tak na dragon hammeru je maji,ale zatim jsem nikomu nepsala,takze nevim jak to funguje..ale vim ze se tam daji posilat dokonce i balicky.. :twisted:
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Ake holuby...... toz ludia co chcu na vsetko systemy heh. A co by vam ruky polamalo keby ste poslali ineho hraca co prave pride pod ruku s balickom ci listom? Btw na tie dopisy co sa daju kupit v Karathe existuje aj pecat (predmet) ta by sa mala dat ziskat od DM ale je to RP pecat cize nie len tak hocikomu za 100gp. S nou zapecatis list a ten druhy potom vidi ze pecat bola porusena ak ju listonos znici. Samozrejme su tu este holuby ako krajna nudza ked nieje ziadny newbik postar po ruke. Proti tomu nic nemam.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Lorra opakovací pták

Post by monstera »

Lucie má papouška, - Lorru opakovacího ptáka. Když je v dílně a nebo v okolí Ivory a je ochotná přijímat objednávky, poletuje Lorra před dílnou nad dopisem, do kterého je možno připsat své požadavky. Pokud někdo neumí psát, naučí text papouška a ten ho Lucii zopakuje. V poslední době však Lucie se cítí unavena a příliš zakázky nevyhledává.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

pardón, mám asi blíže k realitě než k fantasy. Takže raději přijmu holuba co umí lítat mezi dvěma místy, než papouška,který za mě obchoduje ...či nějakou moudrou DM pečeť za pár tisíc...bo snad hráčskou postavu, které je uplně šumafuk, když donese dopis otevřený (najde-li se vubec nějaká, která by dělala poslíčka) :wink:
Vaillardo Vran:
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

Sylmael wrote:Ake holuby...... toz ludia co chcu na vsetko systemy heh. A co by vam ruky polamalo keby ste poslali ineho hraca co prave pride pod ruku s balickom ci listom? Btw na tie dopisy co sa daju kupit v Karathe existuje aj pecat (predmet) ta by sa mala dat ziskat od DM ale je to RP pecat cize nie len tak hocikomu za 100gp. S nou zapecatis list a ten druhy potom vidi ze pecat bola porusena ak ju listonos znici. Samozrejme su tu este holuby ako krajna nudza ked nieje ziadny newbik postar po ruke. Proti tomu nic nemam.
jestli mas pocit, ze se tu obecne hraje tak pekny RP, ze tenhle server se obejde bez systemu, tak ti fakt zavidim... Ruky by nam to nepolamalo, ale ne vzdy chces posilat ineho hraca, ne? Krom toho se ti na nejakyho listonose 9 z 10 lidi vyprdne, ptz jdou stejne vymlatit nejakej dung. A s newbikama je tu problem a to ten, ze nejsou. Kazdej se tu vyexpi na nejakej patej a vyssi lvl za den a to uz proti moji postave treba neni newbik. Moje postava tu zas hraje dost dlouho na to, aby byla nazyvana newbikem (i kdyz lvl tomu mozna neodpovida) a nosila nekomu postu...
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Post by Pajule »

hmmm *neco si zamrmla v elfstine a ceka dal *
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
Lord_Berserk
Velmistr
Posts: 1056
Joined: 11:23 28. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

:D

Post by Lord_Berserk »

to vam nestaci napsat po tellu?? *prilit postovni holub neco ma v paratu* druha strana *stah holuba za nohu cte vzkaz* :twisted: ...sem todle vodkoukal vod Samindry kdyz tu este hrala

po tydle domluve mate snad este lopatu a muzete svy milostny psanicka zakopavat :idea: ...a ne ze ted bude Thalie plna krtin, premnozenejch holubu a jiny haveti a kazdej tu bude behat s lopatou :D
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

no, obávam se, že tu nešlo jen o ty holubi... (kdyby byli holubi, tak by to bylo uplne bajecny, ale to asi jen tak nepujde. Tell nikdo nechtenej nesestreli, postovniho holuba jo, bylo by to zajimavejsi, ale o to nejde ; )

Posta ma proti tellu svoje vyhody myslim. Treba ze muzes napsat nekomu kdo neni online je zrovna jedna z tech zasadnejsich... A posta na vaultu taky je hotova, pokud vim, hold neni nikdo kdo by to sem uměl našťouchat.
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: :D

Post by OneHeart »

Lord_Berserk wrote:to vam nestaci napsat po tellu?? *prilit postovni holub neco ma v paratu* druha strana *stah holuba za nohu cte vzkaz* :twisted: ...sem todle vodkoukal vod Samindry kdyz tu este hrala

po tydle domluve mate snad este lopatu a muzete svy milostny psanicka zakopavat :idea: ...a ne ze ted bude Thalie plna krtin, premnozenejch holubu a jiny haveti a kazdej tu bude behat s lopatou :D
pták který si najdu ürčitou osobu ať je, kde je....Tomu se snažim vyhýbat jak jen můžu, protože to neni nic jinýho než domluva po tellu zabalená do RP omáčky :)
př.: *přilítne holub se vzkazem : "můj pán je mrtvej, di ho voživit!" *
Vaillardo Vran:
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

..no to taky. Princip postovniho holuba je ten, ze se umí vrátit domů ;)
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Post by monstera »

[quote="OneHeart"]. Takže raději přijmu holuba co umí lítat mezi dvěma místy, než papouška,který za mě obchoduje
JO, ALE holuba musíš nejprve mít, pak ho dát osobě, která ti potenciálně může něco psát, ta ho musí tahat v batohu až do použití, a až když ti něco chce vzkázat, tak ho může vypustit.
Papoušek je skutečný, opravdu se na určitém místě vyskytuje, pod ním leží na zemi skutečný papír, vzkaz může nechat kdokoliv. Vyzvedávám ho až jdu domů - není potřeba ani tell.
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Locked