Poděkování
Re: Poděkování
Miawill bude mit otlacene pozadi urcite jeste tyden s te divoke jizdy cestou- necestou..ale bylo to bajecne..diky Cairone a diky vsem zucastnenym:)
Lossë Hyaro
Re: Poděkování
Zároveň chcem veľmi poďakovať za včerajší Q, bol super
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Poděkování
Taky musím kratovi veřejně poděkovat!
Díky, ten quest neměl chybu! Nejvíc mě asi dostalo ten předmět "mlíčko".
Ne nejlepší byl celý Q! 
Díky, ten quest neměl chybu! Nejvíc mě asi dostalo ten předmět "mlíčko".
Hant Sendt - Ztracen neznámo kde.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Jorg syn Jargena - Trpoš-člen klanu Nordových kladiv, velitel Černého pluku a bývalý kaprál VI. roty Karathské armády.
Re: Poděkování
Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*
Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky
.
Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.
Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast
Jistě zase něco podobného uspořádáme.
Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky
Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.
Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast
Jistě zase něco podobného uspořádáme.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
Ahojte všetci predrahí hráči Thalie i drahý môj team ...
Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
Nebudem rozoberať prečo, ani nič podobné, nakoľko to by som dala do flame a nie poďakovaní
Chcem tu ale urobiť jednu vec:
veľmi, skutočne veľmi ďakujem:
Rejtymu - za to, že ma na začiatku hry pekne zdrbal ... ale na zraze sme super pokecali a potom mi dal možnosť ukázať, že som schopná byť DM, že mi veril
Kratovi - za super pokecy po icq i na zraze, že mi dovolil pri riadnej snahe vypracovať sa na podporučíka, bolo úžasné hrať s ním, je to parádne guildovné DMko a jeho questy sú super
Marvinovi - za veľmi dlhé priateľstvo, za možnosť pripomenúť si matematiku a za oporu, ktorú mi dal veľa krát počas kríz, ktoré som mala
Caironovi - za parádne Qstíky a nádherný darček na koniec
Mornovi a Brune - za prvé RP, skutočné RP, ktoré som na Thalii zažila a bolo fakt super
Rokovi, Korovi a ostatným trpaslíkom - tie crafty v dielňach stáli za to
Terke - aj keď sa naprudí na každú sprostosť a vyrývanie, fakt ďakujem za jeho humor a tie večné narážky na všetko možné
Sandričke - za skoro ročné sprevádzanie a priatelskosť, pri crafte, pri debate po telli .. a nech vnúčatá moc neprudia
Paji - za večné otravovanie ... ktoré ale už sa stalo návykovým a občas aj chýbalo
Asshenovi - za super hru aj pokecy, ktoré sme nejeden raz mali
Gorrimu - za jeho prchkosť, ale otvorenosť a priamosť
a hlavne za Ossirianda, ktorý mi veľmi potom chýbal
Bersovi a podtemnákom - za chvíľky napätia a zažitia ten zlej stránky Thalie
Sorrowovi - za ranné kávičky, posedenia pri ohni a vynikajúcu debatu
A samozrejme veľmi ďakujem celej šiestej rote za hru - Jorgovi, Bronovi, Justinovi a veľmi veľmi Artoriusovi a Daladanovi
A najviac chcem poďakovať dvom hráčom, s ktorými ma hra vskutku najviac bavila
Fallionovi - za parádnu hru .. koľko? pol roka asi? .. fakt to stálo za to a bolo to super .. všetky tie zážitky a že ich bolo ... a aj keď sme sa fajne rozhádali potom, tak sa ešte to priateľstvo myslím udržalo
len nezabudni .. dýchať z hlboka a tá puberta už nejako prejde
Desmondovi - síce za kratšiu, ale úplne nádhernú hru, každý Q a hranie som si užila, zabavila sa a ten Desov kľud niekedy až vytáčal
A samozrejme mne samej, že som tu s vami tak dlho vydržala XD
Dúfam, že som na nikoho nezabudla
ak si ešte na dôležitú osôbku spomeniem, jednoznačne ju pripíšem
Tak teda želám zbohom a v zdraví ostávajte
Nech vo vašich spomienkach aspoň na chvíľku ostane najvyšší 34 lvl (už sa to môže i verejne myslím povedať) a majster crafter v temer dokončených 4och a polke 5teho remesla
ale ešte lepšie by bolo, ak by ostala na mňa spomienka ako na hráčku, s ktorou ste aj niečo prežili 
EDIT: jedno veľké ďakujem DM Fallionovi a veľkému hrdinovi Berserkovi za umožnenie toho, čo som už dlho chcela - súboja v aréne len tak pre zábavu .. nie je podstatné, ako to dopadlo, ale bolo to skutočne super
myslím, že po tomto som si fakt už splnila všetky sny na Thalii a teda odchádzam i so spokojným srdiečkom
Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
Nebudem rozoberať prečo, ani nič podobné, nakoľko to by som dala do flame a nie poďakovaní
Chcem tu ale urobiť jednu vec:
veľmi, skutočne veľmi ďakujem:
Rejtymu - za to, že ma na začiatku hry pekne zdrbal ... ale na zraze sme super pokecali a potom mi dal možnosť ukázať, že som schopná byť DM, že mi veril
Kratovi - za super pokecy po icq i na zraze, že mi dovolil pri riadnej snahe vypracovať sa na podporučíka, bolo úžasné hrať s ním, je to parádne guildovné DMko a jeho questy sú super
Marvinovi - za veľmi dlhé priateľstvo, za možnosť pripomenúť si matematiku a za oporu, ktorú mi dal veľa krát počas kríz, ktoré som mala
Caironovi - za parádne Qstíky a nádherný darček na koniec
Mornovi a Brune - za prvé RP, skutočné RP, ktoré som na Thalii zažila a bolo fakt super
Rokovi, Korovi a ostatným trpaslíkom - tie crafty v dielňach stáli za to
Terke - aj keď sa naprudí na každú sprostosť a vyrývanie, fakt ďakujem za jeho humor a tie večné narážky na všetko možné
Sandričke - za skoro ročné sprevádzanie a priatelskosť, pri crafte, pri debate po telli .. a nech vnúčatá moc neprudia
Paji - za večné otravovanie ... ktoré ale už sa stalo návykovým a občas aj chýbalo
Asshenovi - za super hru aj pokecy, ktoré sme nejeden raz mali
Gorrimu - za jeho prchkosť, ale otvorenosť a priamosť
Bersovi a podtemnákom - za chvíľky napätia a zažitia ten zlej stránky Thalie
Sorrowovi - za ranné kávičky, posedenia pri ohni a vynikajúcu debatu
A samozrejme veľmi ďakujem celej šiestej rote za hru - Jorgovi, Bronovi, Justinovi a veľmi veľmi Artoriusovi a Daladanovi
A najviac chcem poďakovať dvom hráčom, s ktorými ma hra vskutku najviac bavila
Fallionovi - za parádnu hru .. koľko? pol roka asi? .. fakt to stálo za to a bolo to super .. všetky tie zážitky a že ich bolo ... a aj keď sme sa fajne rozhádali potom, tak sa ešte to priateľstvo myslím udržalo
Desmondovi - síce za kratšiu, ale úplne nádhernú hru, každý Q a hranie som si užila, zabavila sa a ten Desov kľud niekedy až vytáčal
A samozrejme mne samej, že som tu s vami tak dlho vydržala XD
Dúfam, že som na nikoho nezabudla
Tak teda želám zbohom a v zdraví ostávajte
Nech vo vašich spomienkach aspoň na chvíľku ostane najvyšší 34 lvl (už sa to môže i verejne myslím povedať) a majster crafter v temer dokončených 4och a polke 5teho remesla
EDIT: jedno veľké ďakujem DM Fallionovi a veľkému hrdinovi Berserkovi za umožnenie toho, čo som už dlho chcela - súboja v aréne len tak pre zábavu .. nie je podstatné, ako to dopadlo, ale bolo to skutočne super
madam Kora Meynolds - bývalá manželka Fallionova, matka Kelrany a dvojčiat Dermonta a Artoriusa pomenovaných podľa tých, ktorí asistovali pri ich pôrode, sestra imperiálnej krásky Divy
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Bývalá podporučíčka VI. roty karathskej armády, nech naveky žije sláva vrchného inkvizítora Lacaranta a bôžika spamu Kráťatka
Re: Poděkování
[quote="jachyra"]Ahojte všetci predrahí hráči Thalie i drahý môj team ...
Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
Roním slzy, odchází kus života těžkého... Kolikátý již z těch, kteří jsme začínali s kraftem, jakmile ho tým spustil..
Mnoho zdraví, štěstí a ať ti děcka dobře rostou, manžel nezlobí a počítač nestávkuje... Třeba se někdy zase někde potkáme..
Tak je to nakoniec tu, definitívne som sa rozhodla prestať hrať na Thalii.
Roním slzy, odchází kus života těžkého... Kolikátý již z těch, kteří jsme začínali s kraftem, jakmile ho tým spustil..
Mnoho zdraví, štěstí a ať ti děcka dobře rostou, manžel nezlobí a počítač nestávkuje... Třeba se někdy zase někde potkáme..
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
- Czech_Luthor
- Rytíř
- Posts: 686
- Joined: 11:31 01. Feb 2008
- Location: Trondheim, Norsko
Re: Poděkování
Je mi to líto, vážně moc líto, že musím koukat nato, že odcházíš, ale život jde dál a tak to v životě i chodí... Já chci Jachyře... ne Lence chci hrozně moc poděkovat zato, jak se ke mě vždy chovala, protože někoho; kdo by mi do hlavy vtloukl vždy to, jak jsem se choval, kdo mě naučil tolik věcí a měl semnou velkou trpělivost; jsem v životě neskutečně potřeboval... Proto ti přeju všechno nejlepší, ať se vše v životě daří a hlavně hodně klidu a skvělé zábavy...
Kdybych měl vyjmenovat všechny krásné zážitky, rady, pokecy a Bůh ví co ještě, byli bychom tu dlouho do zítřejšího večera. Budeš mi chybět.
Kdybych měl vyjmenovat všechny krásné zážitky, rady, pokecy a Bůh ví co ještě, byli bychom tu dlouho do zítřejšího večera. Budeš mi chybět.
Fallion Meynolds - Hrdý hraničář, manžel Kory Meynolds - té nejkrásnější ženy na Thalii - a otec tří krásných dětí.
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Člen Virtuálního Páru
Samozvaný SpamMaster v nejlepších letech!
Our love is a bed of nails
Love hurts good on a bed of nails
I'll lay you down and when all else
Fails
I'll drive you like a hammer on a
Bed of nails
Baby when you scratch,
you know I'm gonna bite!
Re: Poděkování
Vsadím se že Do měsíce ti budou kámoši chybět a vrátíš se
Tak si dej klidně pauzu, odpočin si a pak se zase vrat.
Tak si dej klidně pauzu, odpočin si a pak se zase vrat.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Poděkování
Meh, tak hezky jako Jachyra se asi nedokazi rozloucit, ale presto bych timto chtel podekovat vsem s kterymi jsem mel moznost hrat. Je tu moc hezkej kolektiv hracu ve kterem to sice obcas trochu zaskripe, ale to uz k tomu patri
. Je pravdou, ze jsem se tu nesdrzel dlouho, ale tak uz to hold chodi. A priznejte se, Des uz vam sel pekne na nervy, ze jo? XD. Takze vsem thalijcum i Thalii samotne preji pouze to nejlepsi a hlavne se drzte, takovy server v nasich vodach rozhodne chceme a potrebujeme!
So long and thanks for all the fish
PS.: Za ten ples se omlouvam a doufam, ze se toho ujme nekdo jiny. Preji hodne zabavy
So long and thanks for all the fish
PS.: Za ten ples se omlouvam a doufam, ze se toho ujme nekdo jiny. Preji hodne zabavy
Re: Poděkování
Mej se krasne Jachyro a at se ti dari. Diky za hru. Kora je pekna postavicka a chapu, ze jsi to leckdy i diky tak vysokemu levelu nemela snadne. Kazdopadne krome mnoha jinych uspechu a titulu, ktere jsi se svou postavickou ve hre ziskala, odchazis take jako jasny Sampion areny.
Jo a kdyz se ti preci jen zasteskne, urcite se vrat.
Jo a kdyz se ti preci jen zasteskne, urcite se vrat.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
Aby se nezapomelo. Skvela akce, ktera mne bavila a musim uznat, ze Arii hrajes skvele, zvlast v techto situacich. Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene.-RoF- wrote:Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*
Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky.
Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.
Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast![]()
Jistě zase něco podobného uspořádáme.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: Poděkování
take diky za skvelou show Arii, bylo se na co koukat!LDamian wrote:Aby se nezapomelo. Skvela akce, ktera mne bavila a musim uznat, ze Arii hrajes skvele, zvlast v techto situacich. Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene.-RoF- wrote:Tááák *pohodlně se usadí a procvičí prsty*
Dík za dnešní srandu u striptýzové akce Arie Orie....dost dobře sem se pobavil a zasmál a vy doufám taky.
Díky Caironovi za vyzdobení hospody, nedoufal sem že se DM dostaví, ale dost mě to potěšilo.
Dík postavám Bertold, Aysha, Ghorin, Šedík a Skal za účast![]()
Jistě zase něco podobného uspořádáme.![]()
Xantipa
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
http://thalie.pilsfree.cz/pravidla-hry-217.htm
najdete mě na discordu: https://discord.gg/WgJwKG
Re: Poděkování
Sbohem a šáteček Jachyro...
Já ti děkuji za naše společné hry před dlouhou, velmi dlouhou dobou, kdy jsme si spolu na nízkých levelech užily nemálo srandy a děkuju za všechno, co jsi během dlouhodobého přátelství Kory s Liou pro ni vytvořila. Kora je(byla) moc fajn postava a je dobře, že sis před svým definitivním odchodem splnila všechny sny... tak to má být.
Protože tak nějak mám ve zvyku děkovat hromadně a dost se to nastřádalo, připojuji poděkování dalším osůbkám
DM Caironovi a Matlafouskovi - za technickou pomoc a zajímavé Q. Dnešní s houbičkama byl krátký, ale moc fajn.
Karoganovi děkuju za několik docela pěkných her. Czech_Luthorovi za pěkné RP, M4N4Sovi a G14 za drsný pohled na tvrdost virtuálního života, Pajky za to, že musím neustále vymýšlet nové pozdravy po tellu
a všem ostatním se kterými jsem měla v poslední době příležitost hrát kvalitní RP hru. Díky.
Protože tak nějak mám ve zvyku děkovat hromadně a dost se to nastřádalo, připojuji poděkování dalším osůbkám
DM Caironovi a Matlafouskovi - za technickou pomoc a zajímavé Q. Dnešní s houbičkama byl krátký, ale moc fajn.
Karoganovi děkuju za několik docela pěkných her. Czech_Luthorovi za pěkné RP, M4N4Sovi a G14 za drsný pohled na tvrdost virtuálního života, Pajky za to, že musím neustále vymýšlet nové pozdravy po tellu
Violínka Flétničková- Specialistka na boj ve vysoké tlávě milující zubatá žvížátka.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Gamorin- Huba nevymáchaná a bídák v jedné osobě.
Harfagona- Téhle holce pusa jede i s lukem a kouzly něco svede.
Re: Poděkování
Šak já byl vyvolený.LDamian wrote: Jen nezapomen, ze jsi sliboval jeste soukrome pokracovani teto show pro vyvolene.![]()
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Poděkování
*zatlačí slzu* brachum vyridim,jachyra wrote:Rokovi, Korovi a ostatným trpaslíkom - tie crafty v dielňach stáli za to
Nordovy kladiva zdravijo do Valhaly!
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1