A este jedno prani zustalo v Hag-Grar. . . co takhle dolu prenest prodejce cejchovadel, tel na kulu a jedu
Prodejce zlejch zbraní v podtemnu
- Lord_Berserk
- Velmistr
- Posts: 1056
- Joined: 11:23 28. Apr 2007
- Location: Plzeň
- Contact:
Prodejce zlejch zbraní v podtemnu
Neslo by udelat dole nakyho prodejce zbrani pro cerny strazce a podobnou pakaz, jako tomu bylo u Helgarona v Hag-Graru. . . dole sem hledal a nenasel.
A este jedno prani zustalo v Hag-Grar. . . co takhle dolu prenest prodejce cejchovadel, tel na kulu a jedu
Bylo to tusim v sidlu Purpurove Smrti v takovejch chodbach asi 3 prodejci 
A este jedno prani zustalo v Hag-Grar. . . co takhle dolu prenest prodejce cejchovadel, tel na kulu a jedu
...VIKINGS are back...your agony begins !!! 
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking
Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu
Lord_Berserk wrote:Neslo by udelat dole nakyho prodejce zbrani pro cerny strazce a podobnou pakaz, jako tomu bylo u Helgarona v Hag-Graru. . . dole sem hledal a nenasel.
A este jedno prani zustalo v Hag-Grar. . . co takhle dolu prenest prodejce cejchovadel, tel na kulu a jeduBylo to tusim v sidlu Purpurove Smrti v takovejch chodbach asi 3 prodejci
Joo tak to mi pri vypravach nahoru taky chybi...
A neslo by do podtemna jeste pridat nakyho prodejce nebo aspon pridat do obchodu toho duegara v Cheelu - Obchodni ctvrti nejaky sipy co sou silnejsi nez 1k4? protoze sem hledal a lepsi munici jsem tam nikde nenasel:(
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...
Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu
Tusim, ze šípař v Dolnim Hagolu prodava i silnejsi
zkus to tam....
zkus to tam....
Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu
furt by neco chtel ten bers jako kby mu to nestacilo ze ma to co ma 
Život je svině, a teď vypadni mám práci.
Re: Prodejce zlejch zbraní v podtemnu
edit:
tak zcela určitě...skočsi za koblodem v cheelu tim vetešníkem
má všecko..tea cejchovadlem si nejsem jistá,ale zbytek má 
tak zcela určitě...skočsi za koblodem v cheelu tim vetešníkem
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Lilien - magie, magie, magie
Keep talking I'm analyzing you.
,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord
Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána