vzhed rób u barvíře

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

vzhed rób u barvíře

Post by Bahnak »

Zdravím Kuciku

Od krku až po chodidla funguje u barvíře předelávka výborně - všechna čest, výborná vychytávka (jsem platnéř takže pekným kouskům dám rovnou i pekný vzhled)

ALE:

když kliknu na róby a začnu je projíždět, tak jsou všechny velké, jsem trpaslík a roba se vždy zobrazí tak, že mi nejde videt hlava (hlavu mám zhruba tam kde je na robe hrudník) a přitom je tam spousta naprosto nádherných rób které by můj trpaslík chtel nosit...

Je to tak že tyto všechny roby fungují jen pro "dlouhány"? A nebo se to dá nějak nascriptit aby se ty "róby/přehozy" upravovaly na velikost postavy která je navlíká na sebe?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: vzhed rób u barvíře

Post by kucik »

Mno jako prvni se zkus pohnout. Roby maji tu vlastnost, ze si model potrebuje spravne sednout. Staci udelat par kroku, nebo kliknout pravym mysitkem na postavu.

Nektere modely vcetne rob existuji jen pro nektere rasy phenotypy a pohlavi.
Ted jsem tak nasel nejakou chybku, ze to ukazuje i modely, ktere by nemelo, ale jinak by ti to melo nabizet jen to, co na postave funguje.

Da se rict, ze pokud model vubec vidis, tak existuje, protoze je blbost, aby nekdo vydal nefunkcni model pro trpaslika. To ho spis neudela vubec.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked