Presvedceni
Presvedceni
Tak nejak se mi zda, ze DM jsou ochotni prepisovat presvedceni jen pokud vidi, ze jde o nejak vyjmecne zapornou situaci (pokud o kladnou tak sem nikdy nic nezaznamenal). Bohuzel vsak neznaji celkovou zapletku (nekdy dlouhodoby vstah dvou postav). Nebo sem se mejlil??
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
On je to trošku problém. DM právě nevidí všechno, tak se někdy nemůže rozhodnout, jestli by v daný situaci změna přesvědčení byla vhodná a změní přesvědčení jen když jde o něco do očí bijícího.
Myslím, že na Thalii i Alhambrii o tom byla debata, kdy se někdo cítil poškozenej změnou přesvědčení.
Mluvíš o nějakym případě svojí postavy, která udělala něco nesobeckého a obdivuhodného?
Myslím, že na Thalii i Alhambrii o tom byla debata, kdy se někdo cítil poškozenej změnou přesvědčení.
Mluvíš o nějakym případě svojí postavy, která udělala něco nesobeckého a obdivuhodného?
DM
Tak ne ze bych mel nejak zasadni zmeny, ale mam pocit, ze se mi body pohnuli zhruba pred rokem a to diky kostlivci se kterym brouzdal po pousti a od te doby se to nijak nemenilo. Dle vseho jde stejne jen o prkotinu. Zapomente na to, je to chujovina. Stejne ty body asi ani nikdo poradne nesleduje.
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!
Pisu sam za sebe
Jo, vím. Teď ses prokec a já tě v tom vynášení informací ještě opodporuju:D Já to náhodou sleduju. Když má někdo nějakou odchylku, tak si říkám co asi proved...
ale je pravda, že ostatní hráči asi nic moc nemaj z toho, když má někdo někde o bod víc. Tvý postavě jsem myslím dával body. Ale dávám většinou po těch dvou bodících, tak se to asi nevyrovnalo
DM
Tak mne napada. Je realne timhle zpusobem dosahnout zmeny presvedceni? Tedy ne ze by mne nejak extra napadalo jak to na Thalii vyuzit pri staveni super extra mega powerbuildu, ale stejne by mne to zajimalo.
Vzdycky jsem snil o tom, ze si nekde na rp shardu zalozim paladina a pak spadnu s presvedcenim na evil a vezmu si k nemu cerneho strazce (blackguarda) a budu mit dvojnasobne bonusy do savu z charismy.
Tak a ted jsem to prokecl a uz mi to nikde nedovoli, pripadne to bude mit kazdy tuctovy powerbuilder....

Vzdycky jsem snil o tom, ze si nekde na rp shardu zalozim paladina a pak spadnu s presvedcenim na evil a vezmu si k nemu cerneho strazce (blackguarda) a budu mit dvojnasobne bonusy do savu z charismy.
Tak a ted jsem to prokecl a uz mi to nikde nedovoli, pripadne to bude mit kazdy tuctovy powerbuilder....
No ten tvoj konkretny plan skombinovanim toho co pises nevyjde urcite.
Ale ano je mozne spadnut s presvedcenim k zlemu alebo aj naopak, ale musi to vychadza priamo z RP hry a urcite to nie je otazka par dni, ale skor dlhsej doby a podla toho co ta postava zaziva, a co ju vedie k zmene toho presvedcenia. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Stalo se mi to uz dvakrat, ze mi bylo presvedceni pozmeneno podivuhodnym smerem ;] bohuzel tak jako ma nekdo deravy kapsy, ja mam deravou pamet, takze zapletku si uz nepamatuju, nebo vubec proc to tak bylo (u jednoho pripadu sem ani nevedel za co)...kazdopadne presvedceni je mi volny takze kdyz mi s nim nekdo hybne o bodik, s moji zluci to nehne, ovsem v prvnim pripade to bylo o deset bodiku coz sem celkem cumel, kor kdyz je ta postava neutral a zachovala se tak aby to pro ni bylo nejvyhodnejsi, ale uz je to passe ;]
Ono sa to mohlo stat aj neumyselne. Si pamatam ked som ako DM menil daaavnejsie presvedcenie, ze to cez hulku posunulo presvedcenie celej druzine a nie len tej jednej postave. Takze pokial si bol v druzine s niekym dalsim a DM posuval presvedcenie tomu dotycnemu mohlo sa posunut aj to tvoje.
Inac si myslim, ze s kludom ked sa niekomu nepozdava posunutie presvedcenie u svojej postavy, tak sa ozvite. DM vam urcite vysvetli preco to presvedcenie tak posunul a ak mu rozumne vysvetlite, ze sa myli moze sa to presvedcenie vratit spat. DM nemozu vediet a poznat velakrat presne zamery a charakter postavy.
Inac si myslim, ze s kludom ked sa niekomu nepozdava posunutie presvedcenie u svojej postavy, tak sa ozvite. DM vam urcite vysvetli preco to presvedcenie tak posunul a ak mu rozumne vysvetlite, ze sa myli moze sa to presvedcenie vratit spat. DM nemozu vediet a poznat velakrat presne zamery a charakter postavy.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Tohle je vlastnost NWN. Presvedceni se posune vsem v druzine (asi o 1/3 zmeny na upravovane postave). Proto se take patri partu rozpustit, jakmile nejste spolu. Priznam se ze na tohle tu sam taky hresim.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.