Jen chci upozornit na to vyciteni zla, at uz paladinem nebo knezem nebo kymkoli jinym. Je to tak problematicka a osidna zalezitost, ze to snad radeji vubec nehrat. Prvne nebylo receno co ze je to zlo - doufam ze se tim nemysli presvedceni, bo to muze byt hrano tisicem a jednim zpusobem. Teoreticky by paladin mohl mit neprijemny pocit z nekoho, kdo dela nekromancii, praktikuje temne ritualy, vzyva demony, jenze tak asi sami vite, ze neprijemny pocit muzete mit z kdekoho a muze to byt stejne to, ze vas ten clovek vnitrne nenavidi, jako to, ze je vam proste osobne nesympaticky... Navic herne je to jeste problematictejsi.
No a pak - stejne tak zle postavy typu cerneho strazce nebo knezi, by mohly "pozadovat" rp schopnost vycitit dobro... Proste radeji tohle moc nehrat a rozhodne by ani paladin (zvlast ne paladin) nemel na nikoho utocit nebo ho vyhanet jen pro nejake sve emotivni vyciteni, pokud tam nebudou i jine znaky. Kdekdo mu je nejspis neprijemnej, zvlast pokud je fanaticky dobry... a holt pokud by ten dar to citit mel, tak se musi casto docela ovladat (nekteri obchodnici, navstevnici hospod, bezni ozralove mlatici sve zeny, vojaci prosli par masakrama, dokonce jiste i cast slechty...)
Nakonec jen drobna poznamka. Pokud jakkoli vyjedete po tieflingovi (dispell, rana pesti...) nezapominejte prosim na odpor a plati to zvlast pro armadu, ktera tohle obcas nejak zapomina, jako by to ani nebrala jako utok. A take pokud budete na tieflingy utocit, ujistete se prosim, ze jste ochotni snest to same z jejich strany. Samozrejme se mohou branit a navic je to preci jen chatra bez zasad, ale docela nebezpecna.