Na mě moc tvrdý zpěvákSobik wrote:Skvělá melodic death metalová skladba: Norther - Omen
http://www.youtube.com/watch?v=olHnyslc-OM
Na mě moc tvrdý zpěvákSobik wrote:Skvělá melodic death metalová skladba: Norther - Omen
Petri má skvělej chraplák.Modrovousice wrote: Na mě moc tvrdý zpěvák![]()
Hehe si na nich byl jo? DrsnéCzech_Luthor wrote:25.10.2009 - 22:30 - 23:59
Nejlepší čas, který může vůbec být, tenhle čas byl ten nejlepší jakej jsem na konzertech zatím zažil!!!! Přímo z Abatonu!
http://www.youtube.com/watch?v=j_gLWhTM4Fw
http://www.youtube.com/watch?v=abd3pmbTKpo