Hmm tak kdoví.....a zkoušel si to bugnout umýslně? Třeba víckrát kliknout na možnost "zavřít".kucik wrote:Kdyby to bylo tim lagem, tak byste nejspíš viděli trezor pořád otevřenej.
Mno, přemejšlel jsem nad tim a prostě jsem nepřišel na způsub, jak se mohl do tohodle stavu dostat.
Já bych to zkusil, ale nemám zbytečných 50k na trezor