Ale systém mi ukazuje jen 1 giga.
A program Everest ukazuje to viz. obrázek.
Mohl by mi někdo poradit, jak to opravit?
Dík moc
V biosu to nijak nenastavíš. co musíš udělat je, že vyndáš jednu ramku, pustíš počítač a otestuješ. Pak je zas vyměníš a opět otestuješ. Pokud nějaká nefunguje, takhle na to jednoduše přijdeš. Pokud obě budou fungovat, zkus aspoň jednu dát do jiného slotu než byla předtím.-RoF- wrote:Ano mám je správně vložené, protože jinak tam dát ani nejdou.
Obě jsou typově stejné.
Měl sem počitač nový a měl 2giga, pak sem ho dal na reklamaci skrz grafiku a po delší době jsem si všiml že je jen 1g a druhá ramka nešla.
Spíš jestli nerozdrbali Bios....to mě napadlo. Ale nevím jak se to tam nastavuje.