Poděkování
Njn velka skoda ze to padlo ale uz sa to nahadzuje naspat takze treba vydrzat. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Dakujem DM JiB za pekny Q (skoda ze sa nedokoncil) a vsetkym hracom, ktory mali snahu sa zucastnit na vyprave do Hillskych ruin.
Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".
Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".
Chci poděkovat hráčům postav Theogila mistra zbraní, Parlachina Bočiny a potom také Phantorise von Duptcheka, se kterými v poslední době často vyrážím na nejrůznější výpravy, popíjíme a vůbec i díky nim se ve hře bavím a BU utěšeně bohatne a získává nové a nové zkušenosti.

EDIT: omlouvám se, za případné zprznění jmen, máte se jmenovat nějak rozumněji. Třeba Bu.
EDIT: omlouvám se, za případné zprznění jmen, máte se jmenovat nějak rozumněji. Třeba Bu.
Jej, doufam ze to nebyl muj Kladka, kterej krapet zdrzel Najiva?Shamanko wrote:Dakujem DM JiB za pekny Q (skoda ze sa nedokoncil) a vsetkym hracom, ktory mali snahu sa zucastnit na vyprave do Hillskych ruin.
Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".
wekslo wrote:Jej, doufam ze to nebyl muj Kladka, kterej krapet zdrzel Najiva?Shamanko wrote:Dakujem DM JiB za pekny Q (skoda ze sa nedokoncil) a vsetkym hracom, ktory mali snahu sa zucastnit na vyprave do Hillskych ruin.
Tymto chcem aj z celeho srdca "podakovat" hracovi (hracom), ktori nam prekazili celu vypravu a Q, na ktory som sa tesil cely vykend a takisto aj za skazenie kompletnej zabavy z hry. Vskutku "vdaka".
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
Takže dnes jsem se zase výborně bavil a chci poděkovat všem, co tomu přispěli. Ať už Evelínka (či jak se ta malá uječená bestie jmenuje
), samozřejmě Phrc a Tho, ale také mág ze stříbrného kruhu, ponocný, Br, HaDrsn a mnoho dalších. Speciální dík Theogilovi za to, že mne také vytáhl rozumně expit - už jsem si říkal, že na to pro samé humorné scénky ani nedojde. No a nakonec díky Kladkovi za kratičké setkání, díky kterému jsem se smál ještě při odlogu. Prostě všechno moc fajn.
Tak, tak včerejší večer byl jeden z těch velmi povedených tak tedy všem za něj moc děkuji, jo a dnes ráno mě silně bolí bránice ..... to bude asi od toho jak Bu smrkal panu Hansovi na boty .... v tu chvíli jsem vyprskl kávu a sjel z křesla načež mě po pár sekundách následoval i brácha , takže dneska spíš místo zábavy budeme tepovat koberec. 
A co se týče toho expení ... to nebylo nic proti nikomu jen skříťata měli zase jednou móc špatnej den .... to víte trpaslík když vidí žlutou kůži tak se prostě nemůže udržet no *zahambeně sklopí oči*
A co se týče toho expení ... to nebylo nic proti nikomu jen skříťata měli zase jednou móc špatnej den .... to víte trpaslík když vidí žlutou kůži tak se prostě nemůže udržet no *zahambeně sklopí oči*
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
No co dodat prostě paráda a hladně je dobrý, že koberec dobře saje a i ta hnědá barna není k zahození.LDamian wrote:Takže dnes jsem se zase výborně bavil a chci poděkovat všem, co tomu přispěli. Ať už Evelínka (či jak se ta malá uječená bestie jmenuje), samozřejmě Phrc a Tho, ale také mág ze stříbrného kruhu, ponocný, Br, HaDrsn a mnoho dalších. Speciální dík Theogilovi za to, že mne také vytáhl rozumně expit - už jsem si říkal, že na to pro samé humorné scénky ani nedojde. No a nakonec díky Kladkovi za kratičké setkání, díky kterému jsem se smál ještě při odlogu. Prostě všechno moc fajn.
Zdravim vsechny
bohuzel musim koncit s hranim a nechtela jsem odejit bez rozlouceni
protoze Thalie je moje srdecni zalezitost
tak tedy hodne stesti a uspechu vsem co si to zaslouzi
DEKUJI A SMEKAM PRED VAMA zazila jsem tu toho tolik
radeji uz pujdu mam srdce az v krku je mi to opravdu moc lito a jeste jednou diky vsem bylo mi svama dobre
hlavu vzhuru budoucnost ceka
s uctou a pokorou Jitka
Kamkoli se vydate, jdete s celym srdcem.
Já děkuji Tobě Jitko že jsi a že jsem rád že jsem Tě potkal
jenom doufám že se zase jednou potkáme a projdeme se zase večerní pouští jako posledně: DÍKY MOC a mějse 
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ
ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ