Poštovní služby?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

pre Chlora : Ty tu mozno vidis len samych behacov, creeperov a looterov. Ano mas pravdu, su totiz vsade. Lenze aj taky uplny blb o ktorom si myslis ze nevie co je to RP dokaze to RP zahrat po "svojom" co som sa uz niekolkokrat presvedcil. Je totiz lahke si mysliet ze ten a ten je blb. No skusit a pochopit toho blba je uz ovela tazsie. A ked prizmurim oko, tak sa s nimi viem dohodnut a zabavit.

A k tym holubom. Ked vam nestaci moznost nwn a chcete silou mocou ten system. Tak co vam brani? Chopte sa roboty (toolset, google, nwnwiki, nwnvault..) a namiesto fnukania a prosieb skuste nieco urobit. Ved keby to niekto z tymu chcel urobit urcite by sa uz ozval.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

@ Sylmael: myslím, že s chlorem hraju častěji než ty, a proto můžu říct se baví(me) i s úplným blbem a nezřídka si s nim i dobře zahrajem...jaký to má dopad IC už je záleží na situaci.
A k tý poště, nikdo tu žádný systém neprotlačuje :wink:
flejm, flejm! :twisted:
Vaillardo Vran:
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Pozri. Kedysi ked som sem prisiel som sa cudoval ze v rp svete sa neda urobit ohen na opekanie. Tak som sa toho chopil, studoval, skusal, nadaval az kym ten ohen nezahorel na Thalii. To iste moze urobit aj dalsi z vas s tymi holubmi. Trpezlivost, odhodlanie, chut do prace a fantazia.
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

Sylmael wrote:pre Chlora : Ty tu mozno vidis len samych behacov, creeperov a looterov. Ano mas pravdu, su totiz vsade. Lenze aj taky uplny blb o ktorom si myslis ze nevie co je to RP dokaze to RP zahrat po "svojom" co som sa uz niekolkokrat presvedcil. Je totiz lahke si mysliet ze ten a ten je blb. No skusit a pochopit toho blba je uz ovela tazsie. A ked prizmurim oko, tak sa s nimi viem dohodnut a zabavit.

A k tym holubom. Ked vam nestaci moznost nwn a chcete silou mocou ten system. Tak co vam brani? Chopte sa roboty (toolset, google, nwnwiki, nwnvault..) a namiesto fnukania a prosieb skuste nieco urobit. Ved keby to niekto z tymu chcel urobit urcite by sa uz ozval.
klídek chlape... Sam jinde rikas, ze co neni systemove osetreny, je zneuzitelny. Byl tu jen vznesen dotaz ohledne posty, zadny proseni a fnukani nevidim. Mozna neumim cist... Ja bych si treba bez systemu poradil, ale je tu spousta takych, ktery pokud neni system kterej by to osetril, kaslou i na uplny zaklady, jako je treba zrovna to behani. (behani patri proste na action server a to mi nevymluvis)
Sylmael
Šlechtic
Posts: 473
Joined: 22:49 27. Apr 2007
Location: The Oblivion

Post by Sylmael »

Rozlisuj systemy dolezite ktore sa daju zneuzit na rychly zisk penazi/xp/skilu/surovin a systemy druhorade ktore prispievaju k moznostiam RP (napr polozitelne deky) a potom pis tuto vetu
chlor wrote:Sam jinde rikas, ze co neni systemove osetreny, je zneuzitelny.
A nemozes osetrit vsetko ked nemas zdrojove kody samotnej hry. Bioware nikdy nevypusti vnutornosti svojho milasika medzi nas.

Toto je posledny moj prispevok k tejto teme pretoze tu uz pomaly riesite ine veci nez to co je na zaciatku dane. Chcete holuby, hladajte na webe, skuste sa spytat na inych svetoch kde uz nieco take maju ci vam s tym poradia.

btw tu mate rovno pomocku
pajule wrote:co se tyce posty tak na dragon hammeru je maji,ale zatim jsem nikomu nepsala,takze nevim jak to funguje..ale vim ze se tam daji posilat dokonce i balicky..
Lovu zdar...
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

:roll:
Vaillardo Vran:
User avatar
wekslo
Poutník
Posts: 83
Joined: 15:43 25. Aug 2007
Location: Demona

Post by wekslo »

sakra tohodle topicu sem si vsiml az ted...mam totiz v planu rozjet postaka, takze pani WB jestli mate i jine veci na praci tak si prosim postu nechte v todo listu :]] nerad bych konkurenci a jeste k tomu systemovou ve ktere nemohou selhat lidske zdroje :]
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Holub je sice pěknej, ale vezměte si, že se dá naučit jen trefit z nějakýho místa na jiný. Jako posel by se dal sice použít inteligentní přítelíček, ale v prostředí online serveru, kde nehraje jen jedna družina s kouzelníkem jako na papíře, se nedá použít.
Jestli si někdo chce založit živnost jako pošťák, tak to zkusit může, snad bude od hráčskejch postav dostávat aspoň tu a tam poštu. To by bylo hezký :)
DM
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

Michal wrote:Holub je sice pěknej, ale vezměte si, že se dá naučit jen trefit z nějakýho místa na jiný. Jako posel by se dal sice použít inteligentní přítelíček, ale v prostředí online serveru, kde nehraje jen jedna družina s kouzelníkem jako na papíře, se nedá použít.
Jestli si někdo chce založit živnost jako pošťák, tak to zkusit může, snad bude od hráčskejch postav dostávat aspoň tu a tam poštu. To by bylo hezký :)
čtěte pořádně...tenhle topic nebyl o holubech, ale o poště! Nevim co s holubama porád máte, to byl vedlejší produkt tohodle topicu. Holub je k prdu, pošta je fajn (proc se asi dneska pouziva posta a ne holubi, ze :)
Michal
Obyvatel
Posts: 138
Joined: 18:32 27. Apr 2007
Contact:

Post by Michal »

Já vím, že jsi nemluvil o holubech, ale stejně na ně přišla aspoň okrajově řeč :)
Zní to jako zajímavej nápad kdyby někdo fungoval jako pošťák. pošta jako další instituce. Ale když ona je většina hráčskejch postav bezdomovec... :D Nevím, jestli by to hráči ale vůbec využívali, ta cesta vetšinou nestojí tolik času a spíš se využijou vzkazy ve městě než vyloženě pošta.
DM
OneHeart
Šlechtic
Posts: 313
Joined: 23:43 08. May 2007
Location: Praha
Contact:

Post by OneHeart »

no...když už sme u těch holubů. Já sem teda ve hře zatím žádný neviděl.
Jestli ve hře nejsou, tak je to super. NEDÁVEJTE JE TAM!
Sou to ptáci k hovnu, akorát všechno pose*ou.
Vaillardo Vran:
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

Michal wrote:Já vím, že jsi nemluvil o holubech, ale stejně na ně přišla aspoň okrajově řeč :)
Zní to jako zajímavej nápad kdyby někdo fungoval jako pošťák. pošta jako další instituce. Ale když ona je většina hráčskejch postav bezdomovec... :D Nevím, jestli by to hráči ale vůbec využívali, ta cesta vetšinou nestojí tolik času a spíš se využijou vzkazy ve městě než vyloženě pošta.
jo, je fakt ze posta zatim neni treba, kdyz si kazdej muze prebehnout celou thalii za par minut... (a deje se tak) :?
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

Michal wrote: Ale když ona je většina hráčskejch postav bezdomovec... :D Nevím, jestli by to hráči ale vůbec využívali, ta cesta vetšinou nestojí tolik času a spíš se využijou vzkazy ve městě než vyloženě pošta.
Presne tak si to mylsim i ja. Jak byste si dorucovani posty predstavovali, kdyz nemate domov?? nemate-li domov, muzete si v klidu predavat vzkazy na nastence.

Mate-li tak to muzete udelat jako ja. Franta bydli za hospodou, no a vsem rikam, at necha kdyztak vzkaz u hospodskeho. Taky rikam, ze se muzete optat hospodskeho, kde sem zrovna odesel, bo mu davam priblizny smer, kdyby nekdo zhanel me sluzby.
Samozrejmne komunikace s hostinskym porbiha po tellu.. ale neprijde mi to tak spatne, protoze to ma svoje jakstaks oduvodneni. // samozrejmne nemuzu kontrolovat, zda postava skutecne stoji v hostinci..

Nema-li vsak nekdo zadnej domov, jo holt pak si takovou sluzbu muze opravdu uzit jen na nastence.. nebo si taky vsem rikejte, ze ste domluveny s hostinskym v Ivory, kde kazdej den prespavate.. proti takove sluzbe snad nikdo nic mit nemuze.

Ano, nikdo mi kdyz sem offline vzkaz predat nemuze, coz by posta mela dokazat, ale to by se taky vsichni hostinsti mohli zahrnout postou a nestihali by cepovat piva :D
chlor
Poutník
Posts: 74
Joined: 03:48 07. May 2007
Contact:

Post by chlor »

nomis_b wrote:...

Presne tak si to mylsim i ja. Jak byste si dorucovani posty predstavovali, kdyz nemate domov?? nemate-li domov, muzete si v klidu predavat vzkazy na nastence.

...
Mno, to by zas takovej problem nebyl.. Na poště by si mohl dotyčnej zaplatit schránku, kam by se mu pošta doručovala (něco jako je trezor v bance, jen za jiny prachy ;) Krom toho je nástěnka tak odporná, že to vylučuje nějaký předávání vzkazů ;) (nic ve zlym)
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Post by nomis_b »

chlor wrote: Mno, to by zas takovej problem nebyl.. Na poště by si mohl dotyčnej zaplatit schránku, kam by se mu pošta doručovala (něco jako je trezor v bance, jen za jiny prachy ;) Krom toho je nástěnka tak odporná, že to vylučuje nějaký předávání vzkazů ;) (nic ve zlym)
Aha. Takze by to byla schranka, ktera by byla na poste, s takovym mimo dimenzionalnim rozhranim, aby si to mohl vybrat na kterekoliv poste, ze?
No tak to bych chtel videt cenu za takoveto sluzby...
To by jeste bylo levnejsi ta DM pecet... myslim, ze takove veci by opravdu nikdo nevyuzival, kdyz to muze poslat po tellu zdarma.. pripadne kdyz je hrac offline mu poslat soukromou zpravu na forum..

No a kdyby posta mela fungovat tak, ze to musis poslat do urcite posty, tak to by asi moc hracu postu nevybiralo, kdyby si svuj vzkaz mohli vybrat jen na jedne poste.. to by asi zavadeni takove sluzby prislo WB moc prace, bez zadneho uzitku.
Locked