NWN v okne

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
bigbull666
Poutník
Posts: 65
Joined: 04:05 01. Apr 2009

NWN v okne

Post by bigbull666 »

Zdravim,
nevedel jsem kam jinam to napsat, tak to pisu sem...

Lze nejak ve Vistach (64bit) pustit NWN v okně?
Jakozto "skolni" programator mam ted celkem dost uloh, ale rad bych behem programovani sem tam kliknul na pec, spalek nebo tak... Do ted jsem to resil tak, ze na jednom PC (vetsinou NTB) pustim Thalii a craftim a na druhem PC (vetsinou na stolnim) programuju. Ma to ale hacek, kdyz za mnou nekdo prijde a chce po me postave neco, tak jak porad cumim do kodu, obcas se "hluboce zamyslim" a nejak na Thalii uplne zapomenu, protoze se nekoukam tim smerem, kde je NTB a nemam tak tuseni ze by nekdo neco rad...

Kdyby to slo spustit v okne, tak bych si na stolnim PC pustil Thalii i Dev-C++, dal si je vedle sebe a jen preklikaval mezi oknama. Na 22" monitoru by to asi nebyl takovej problem z hlediska prostoru :)

Jedinne co se mi zatim podarilo, bylo to, ze jsem si na Vistach pustil VirtualBox a v nem XP-cka a pod nima NWN, ale obnovovaci frekvence se mi nedarila nastavit vetsi nez 1Hz, coz je strasny...
Necrooo
Měšťan
Posts: 273
Joined: 12:24 17. Sep 2009

Re: NWN v okne

Post by Necrooo »

Najed si na slozku s nwn, otevri ji. Najdi si "nwn.ini" (textak) a pote si najdi prislusny radek a pridej tam toto:

[Display Options]
FullScreen=0
AllowWindowedMode=1
Width=800
Height=600

EDIT: Ja mam jen 32 Visty, ale se 64 by to nemelo mit problem.
User avatar
innfra
Urozený
Posts: 1551
Joined: 16:59 15. Mar 2009

Re: NWN v okne

Post by innfra »

Jop, přesně tohle jsem taky potřeboval s tím rozdílem, že jsem měl NWN ve vokně normálně, ale až co jsem formátoval se mi to nějak nakoplo a nechtělo mě to pustit jinak než fullscreen :x Proto jsem dělal seminárku z logistiky až včera večer, když situace už hořela :lol:
Thx necro
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán

Elitní Kazišuk!
Locked