Jo a když sem stahoval thalie hak 4 tak mi to dvakrát nahlásilo po stažení že soubor je chybnej
Přihlášení
Přihlášení
Mám problém se vstupem do hry, když se chci připojit tak mi to hlásí "byl jste zaveden" nebo tak něco, přihlášenej sem a údaje mám správně, doufám, nevěděl by jste někdo čim to je? Popřípadě napsat nějak postup jesli sem na něco nezapoměl? 
Jo a když sem stahoval thalie hak 4 tak mi to dvakrát nahlásilo po stažení že soubor je chybnej
Jo a když sem stahoval thalie hak 4 tak mi to dvakrát nahlásilo po stažení že soubor je chybnej
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.