Zamykání Témat znova
Zamykání Témat znova
Než jsem stačil cokoliv napsat LOCKED, chtěl jsem toho nechat, ale jestli je napadení DM to že jim nevěřim tak jsem opravdu v říši divů. Napsal jsem to proto Cairone, protože se přesně taková situace řešila s nimue a akinem a dostali děsně vynadáno že hrajou děsný bouráky, ale udělá to kdokoliv jinej a pohoda. A já navíc ani nechtěl po nikom trest, chtěl jsem to jen vysvětlit, ale tady se hold musí držet huba a krok, jinak je člověk ten zlej co něco vůbec napíše. To je drzost, že mě se něco nelíbí. 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Zamykání Témat znova
Aáááá kliííííd. Dej si pauzu, běž se projít do té zimy venku a odreaguj se. Je to jen hra....innfra wrote:Než jsem stačil cokoliv napsat LOCKED, chtěl jsem toho nechat, ale jestli je napadení DM to že jim nevěřim tak jsem opravdu v říši divů. Napsal jsem to proto Cairone, protože se přesně taková situace řešila s nimue a akinem a dostali děsně vynadáno že hrajou děsný bouráky, ale udělá to kdokoliv jinej a pohoda. A já navíc ani nechtěl po nikom trest, chtěl jsem to jen vysvětlit, ale tady se hold musí držet huba a krok, jinak je člověk ten zlej co něco vůbec napíše. To je drzost, že mě se něco nelíbí.
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.
*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*
Re: Zamykání Témat znova
Jo to naštěstí je, ale hafo ukázkovejch příkladů z týhle hry vidim kolem sebe 
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Zamykání Témat znova
Zamknul jsem to ja, jeste pre Caironovym postem, protoze mi to prislo vyreseny. Kdyztak at to odemkne, nebo si to vyridte po PM.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zamykání Témat znova
Ale už to bylo zamčený,když to tam postnul, mohl mi to poslat taky do PM...
Edit: já to už taky považoval za vyřešený... bohužel tam Cairon něco dopsal.
DELETE
Edit: já to už taky považoval za vyřešený... bohužel tam Cairon něco dopsal.
DELETE
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Zamykání Témat znova
Napsal si toto :innfra wrote: ale jestli je napadení DM to že jim nevěřim tak jsem opravdu v říši divů.
Myslím , že když někoho obviníš že se od něj nemůže čekat spravedlnost a že se na Thalii věřit DM nedá tak je to buď napadání , obviňování nebo pomlouvání.innfra wrote: Ano, myslím že od DM tu už opravdu nemůže člověk jako já čekat spravedlnost i kdyby jí chtěl (já jí nechtěl, chtěl jsem to vysvětlit) a věřit DM se tu prostě nedá a to jsem si před prázdninama bláhově myslel, že jsem už v pohodě.
" Je skutečně úžasné , co všechno lidé udělají , když jim to dostatečně důrazně zakážete. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
" Za každý zločin musí být někdo potrestán. Je-li to pachatel , tím lépe. "
Lord Vetinari , Patricij Ankh-Morporku
Re: Zamykání Témat znova
No jo no, ale ty jsi tu nebyl když jsem dostal DM kill, za to že mi padnul net, neprávem, proto jsem se stranil dlouhou dobu DM a všelijakejm frakcím, protože jim po většinou velí DM. Já to v koši hledat nebudu, ale někde to tam je. Takže až si to přečteš, tu hromadu bordelu a spamu, když jsem byl naagrovanej tenkrát mnohem víc než dneska, tak doufám že pochopíš proč jsem to napsal.
Tariel Reynolt - "Kde mám dárečka?"
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Tomas Tane - "Tady si jeden neodpočine."
Finnean Násir Taran - "Za kodex a za sestru!"
Alexandr Rázný - "Už mě to tu nebaví! Puste mě ven!"
Tomáš Alrik Tane - "Já vim, moc mluvim."
Tagar Kovadlina - "Háááá Hřbitůváčka!" - Smazán
Elitní Kazišuk!
Re: Zamykání Témat znova
Flame kvuli Akinovi a Nimue byla fraska, kdy se do nas vetsina pustila aniz by tusila o co go, vcetne veleslavnych DM.innfra wrote:...protože se přesně taková situace řešila s nimue a akinem a dostali děsně vynadáno že hrajou děsný bouráky, ale udělá to kdokoliv jinej a pohoda...
Zvykej si nebo prestan hrat.
running man...
Re: Zamykání Témat znova
většina flame je fraška.. veleslavné DM nejsou prdelatí usměvaví andělíčci, co každému dělají cokoliv jim na očích vidí.. někteří hráči to jen nechápou
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: Zamykání Témat znova
To mas recht, jen nekteri se pri DMkovani nevenuji DMkovani a bokem cuci na TV, cimz jim pak unikaji podstatne informace. Tudiz pak v tematu (jez se zmeni ve flame) reaguji nesmyslne a vydavaji to za neutralni pohled svedka, ktery vse bedlive pozoroval. Cimz zcela zmeni uhel pohledu ctenaru, kteri ale o skutecne hodnote takto vypovidajiciho "svedka" nemaji ani paru. Ta je (hodnota) samozrejme miziva.Krata wrote:většina flame je fraška.. veleslavné DM nejsou prdelatí usměvaví andělíčci, co každému dělají cokoliv jim na očích vidí.. někteří hráči to jen nechápou
Ostatne, mluvim urcite za dost hracu, kteri o nekterych DM nemaji valne mineni. Nekteri jsou ale kvalitni, nastesti
Nastesti tu porad plati to, co jsem pasl vyse... zvyknout si nebo prestat hrat
running man...
Re: Zamykání Témat znova
Tehdejší král Adžátasattu pověděl Buddhovi o následující rozmluvě, kterou měl s asketou Saňdžajou:
„Jednou jsem přišel k Saňdžajovi Bélatthaputtovi a zeptal jsem se ho: ´Pane, můžeš mi vyložit plody asketického života, bezprostředně viditelné zde a nyní?´ Načež Saňdžaja odpověděl: ´Tážeš-li se mě, jestli existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje onen svět; existují... neexistují... existují i neexistují... ani existují ani neexistují svévolně zrozené bytosti; existují... neexistují... existují i neexistují... ani existují ani neexistují následky a plody dobrých a špatných činů; existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje Tathágata po smrti; kdybych si myslel, že existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje, prohlásil bych, že existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje, ale já neříkám, že to tak je. Neříkám, že to je takto. Neříkám, že to je jinak. Neříkám, že to tak není. Neříkám, že to není ani tak, ani jinak.´ Takto, pane, Saňdžaja Bélatthaputta předvedl svůj způsob vyhýbavosti, když byl otázán na plody asketického života, bezprostředně viditelné zde a nyní.“
Nekteri se ve stylu vyjadrovani jiste najdou.
At zije alibismus!
„Jednou jsem přišel k Saňdžajovi Bélatthaputtovi a zeptal jsem se ho: ´Pane, můžeš mi vyložit plody asketického života, bezprostředně viditelné zde a nyní?´ Načež Saňdžaja odpověděl: ´Tážeš-li se mě, jestli existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje onen svět; existují... neexistují... existují i neexistují... ani existují ani neexistují svévolně zrozené bytosti; existují... neexistují... existují i neexistují... ani existují ani neexistují následky a plody dobrých a špatných činů; existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje Tathágata po smrti; kdybych si myslel, že existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje, prohlásil bych, že existuje... neexistuje... existuje i neexistuje... ani existuje ani neexistuje, ale já neříkám, že to tak je. Neříkám, že to je takto. Neříkám, že to je jinak. Neříkám, že to tak není. Neříkám, že to není ani tak, ani jinak.´ Takto, pane, Saňdžaja Bélatthaputta předvedl svůj způsob vyhýbavosti, když byl otázán na plody asketického života, bezprostředně viditelné zde a nyní.“
Nekteri se ve stylu vyjadrovani jiste najdou.
At zije alibismus!
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zamykání Témat znova
Pekne to je, to anokucik wrote:Tehdejší král Adžátasattu pověděl Buddhovi ....“
Nekteri se ve stylu vyjadrovani jiste najdou.
At zije alibismus!
Jen ses vetou "Nekteri se ve stylu..." k nim sam priradil, welcome to the club
running man...
Re: Zamykání Témat znova
Cekal jsem, jestli se potrefena husa ozve.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Zamykání Témat znova
Ja zase cekal, ze se takle primitivne ozves a vubec me neprekvapila tahle ohrana (a stupidni) reakce.kucik wrote:Cekal jsem, jestli se potrefena husa ozve.
Jen jsem se pozastavil nad tvou schopnosti v jednom a temz prispevku prvni vetou oznacit skupinu prispevovatelu za alibisty a hned se k nim dalsi vetou priradit
running man...
Re: Zamykání Témat znova
pak s timhle materialem jednat..
když jdeš na ně po dobrym, bodnou ti kudlu do zad, nedaji si nic vysvětlit, oni maji jedinou pravdu, všichni okolo jsou pozéři a HLAVNĚ! jsou to HCRP hráči!! Přesně vědi, co DM dělá ve hře během incidentu, svoje chyby vysvětlujou jako hraní RP postavy a nezvládnutí cizího RP vysvětlují jako chyby, ale těch už tu bylo a bude....
když jdeš na ně po dobrym, bodnou ti kudlu do zad, nedaji si nic vysvětlit, oni maji jedinou pravdu, všichni okolo jsou pozéři a HLAVNĚ! jsou to HCRP hráči!! Přesně vědi, co DM dělá ve hře během incidentu, svoje chyby vysvětlujou jako hraní RP postavy a nezvládnutí cizího RP vysvětlují jako chyby, ale těch už tu bylo a bude....
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.