Zamykání Témat znova

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
akin
Poutník
Posts: 96
Joined: 18:23 17. Apr 2009

Re: Zamykání Témat znova

Post by akin »

Krata wrote:pak s timhle materialem jednat..

když jdeš na ně po dobrym, bodnou ti kudlu do zad, nedaji si nic vysvětlit, oni maji jedinou pravdu, všichni okolo jsou pozéři a HLAVNĚ! jsou to HCRP hráči!! Přesně vědi, co DM dělá ve hře během incidentu, svoje chyby vysvětlujou jako hraní RP postavy a nezvládnutí cizího RP vysvětlují jako chyby, ale těch už tu bylo a bude....
No, ty bys mel jit zpatky na zakladni skolu a naucit se cist, popr. naucit se vytahovat si informace z textu, protoze pak pises takovehle zcestne prispevky :)
Pokud si myslis, ze to zvladas, tak si projdi vse co k tomu bylo napsano (i v PM) a pak - zjevne k tvemu prekvapeni - zjistis, ze cele vlakno bylo zalozeno z uplne jinych duvodu nez ve ktere se to pak zvrhlo a ze jsem nase chyby pripustil. Problem byl, ze jste pranyrovali hlavne nas dva, ale to ze cely konflikt byl nezvladnuty jak ze strany hracu, tak i DM, ktery jej "ridil", tj. tebou - a za tim si stojim - tak o tom ani popel.

Dale, jestli beres "jit po dobrem" to, ze mne napises (kvuli nejakemu svemu vnitrnimu nutkani ci uspokojeni) PM kde to zrekapitulujes ve stylu: tys udelal tyhle chyby..., jen se vymlouvas na... a nakonec mi vycitas hru "prehnaneho hrdiny"... v situaci, kdy pak pripustis, ze ti "tohle" uniklo, protoze ses koukal na TV... tak si to klidne odpust. Taky to je dle meho duvod, proc mas k tomu nejmensi pravo se - z meho uhlu pohledu - vyjadrovat, protoze jsi od zacatku nezastaval neutralni postoj (jak by melo nalezet DM) + ackoliv jsi byl pritomnej, tak jsi se hre skoro nevenoval. :)

A jeste poznamka, vetsina DM s kterymi jsem mel tu cest s vyjimkou Cairona a Marvina maji zasadni problem akceptovat charakter postavy jakou hrac hraje a snazi se jim vnucovat svuj pohled a sve predstavy jak maji hrat - a to bud kvuli tomu, ze netusi jaky charakter postavy hrac hraje nebo ze svych nejakych vnitrnich pohnutek a pocitu uspokojeni maji potrebu do vseho zasahovat. A to byla minimalne i tvoje chyba, kdy ses obul do me aniz jsi vubec tusil jak vadnej po psychicke a emocni strance Akin je.

Edit: Jinak me neberte moc vazne, jen se "nudim" :D
Edit2: a uz me nudi i tohle...
running man...
User avatar
Krata
Bůh
Posts: 2864
Joined: 18:00 28. Apr 2007
Location: Božský trůn

Re: Zamykání Témat znova

Post by Krata »

Naposled to teda rozpytváme když vidim, že máš stále chut se v tom štourat
No, ty bys mel jit zpatky na zakladni skolu a naucit se cist, popr. naucit se vytahovat si informace z textu, protoze pak pises takovehle zcestne prispevky :)
Vidim, že to je tvá oblíbená věta, víš vůbec co znamená? Připadá mi že to používáš skoro na každou hovadinu :) .. vim co sem napsal ale asi ani ty neumíš číst mezi řádky
Problem byl, ze jste pranyrovali hlavne nas dva, ale to ze cely konflikt byl nezvladnuty jak ze strany hracu, tak i DM, ktery jej "ridil", tj. tebou - a za tim si stojim - tak o tom ani popel.
konflikt sem neřídil, ten jste řídili vy sami, já sem se jen přišel podivat a odpověděl na hráčovu poznámku, že nehrajete podle RP, kdy někoho svazovali a on nereagoval.. skoro sem se do toho nezapojoval, nechal sem to čistě na vás :)
Dale, jestli beres "jit po dobrem" to, ze mne napises (kvuli nejakemu svemu vnitrnimu nutkani ci uspokojeni) PM kde to zrekapitulujes ve stylu: tys udelal tyhle chyby
Jo sám nevim proč sem to udělal, asi mě tě bylo líto jak tě linčovali ve flames a snažil se ti to vysvětlit, ale to bylo jako mlátit hlavou proti zdi protože ty jsi měl svou pravdu a nikdo by ti to asi nikdy nevymluvil..
v situaci, kdy pak pripustis, ze ti "tohle" uniklo, protoze ses koukal na TV... tak si to klidne odpust. Taky to je dle meho duvod, proc mas k tomu nejmensi pravo se - z meho uhlu pohledu - vyjadrovat
uniklo mi tam pár informací a to v menší nepozornosti, kdy mě zaujalo něco v TV.. asi ano, těch ani ne 5 minut mi bere právo hodnotit půl hodinový střet a je vlastně moje chyba, že se celej zkazil, i když sem jen přihlížel a skoro nezasahoval.. až na jednání hráčů
protoze jsi od zacatku nezastaval neutralni postoj (jak by melo nalezet DM) + ackoliv jsi byl pritomnej, tak jsi se hre skoro nevenoval. :)
Neutrální postoj sem měl ale to ti prostě nevysvětlim protože věříš, že jsi HCRP hráč a tudiž máš pravdu... ano skoro sem se vám nevěnoval, proč taky? to vás mám vodit za ručku? řikat co máte dělat? měli jste frakční střet, u toho DM být nemusí a já jen koukal jak to probíhá, protože v tu dobu si pár hráčů stěžovalo na brutálnost.. proto sem tam byl, ne proto abych někoho bavil nebo vedl
A jeste poznamka, vetsina DM s kterymi jsem mel tu cest s vyjimkou Cairona a Marvina maji zasadni problem akceptovat charakter postavy jakou hrac hraje a snazi se jim vnucovat svuj pohled a sve predstavy jak maji hrat - a to bud kvuli tomu, ze netusi jaky charakter postavy hrac hraje nebo ze svych nejakych vnitrnich pohnutek a pocitu uspokojeni maji potrebu do vseho zasahovat. A to byla minimalne i tvoje chyba, kdy ses obul do me aniz jsi vubec tusil jak vadnej po psychicke a emocni strance Akin je
RP se dá okecat všechno, už sem toho zažil hodně.. neobul sem se zrovna speciálně do tebe, popravdě jsi pro mě byl jeden hráč z mnoha, nemysli si že jsi nějakej special :) .. jenom se reagoval na vzniklý flame a na to, co sem viděl.. a ještě sem ti to chtěl vysvětlit do PM, aspon mě to poučilo

timto bych to uzavřel, oba jsme si řekli naše názory a dál to nemá smysl.. k tomu spamujem nevhodné téma
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
User avatar
Pajule
Bůh
Posts: 4710
Joined: 13:23 30. Apr 2007
Location: Gremliní nora pod sněhem

Re: Zamykání Témat znova

Post by Pajule »

:D :D tomuhle se stačí jen vysmát a akine , viděla jsem tě párkrát , ale ejstli je pravda ,že se nazýváš HCRP hráčem tak to je fakt dobrá komedie :D myslím ,že je na čase , aby to tu někdo zamkl zas ;)
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
User avatar
monstera
Mistr
Posts: 885
Joined: 16:10 27. Apr 2007
Location: Ivory
Contact:

Re: Zamykání Témat znova

Post by monstera »

[quote="akin"][quote="Krata"].....

Zapomíníš, že základní zákon Thalie zní " DM mají vždy pravdu "
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: Zamykání Témat znova

Post by nomis_b »

monstera wrote: Zapomíníš, že základní zákon Thalie zní " DM mají vždy pravdu "
To ma 99% vsech fora online her a ma to svuj ucel.
A zase se craftí...
Locked