Na Thalii platí jiné přírodní zákony než na zeměkouli.. veškeré pozemské výpočty jsou na nic.. a DM má vždy pravdu ..venomeq wrote:To vyresime tim ze si nastavime vsichni odpor na kazdeho tim swe odpor zvysi![]()
Plátneřina
Re: Plátneřina
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
Re: Plátneřina
Spíš než konkretní zranění je tím vyjádřena skutečnost, že blesk do tebe udeří spíš když jsi ve zbroji... a ano, asi by se pěkně rozpálila (blesk je koneckonců plazma a to je dost žhavý), ono samotný zranění elektrikou blesk moc neuděluje, spíš ohněm... teda v reálu. většina zasaženejch je popálená nebo spálená, následky z elektriky bejvaj taky ale ne tak fatální.
ale jinak té elektrice stačí i malá část z ní, která protéká přes tělo... muj děda kdysi visel za ruce na vysokym napětí, když padal ze sloupu a instinktivně se chytil, místo aby radši spadnul a visel na drátu a nemoh se pustit... drát je určitě mnohem líp vodivej než tělo, ale stejně přes něj prošlo dost (sice ho to nespálilo na škvarek) aby z toho měl epilepsii a doživotní záchvaty..
ale jinak té elektrice stačí i malá část z ní, která protéká přes tělo... muj děda kdysi visel za ruce na vysokym napětí, když padal ze sloupu a instinktivně se chytil, místo aby radši spadnul a visel na drátu a nemoh se pustit... drát je určitě mnohem líp vodivej než tělo, ale stejně přes něj prošlo dost (sice ho to nespálilo na škvarek) aby z toho měl epilepsii a doživotní záchvaty..
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...